• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %1,37
AK PARTİ, ATAŞEHİR’DE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR..

AK PARTİ, ATAŞEHİR’DE ESNAF ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR..

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, Fetih Mahallesi mobilyacı esnaflarını ziyaret ederek hem vatandaşları dinledi hem de vatandaşların 2023 -2024 seçimleri ile ilgili beklentilerini dinledi.

Ataşehir Fetih Mahallesi’nde gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı İsmail Erdem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülayşe Durak, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Çelik, üç kademe ilçe ve 19 mahallenin teşkilat mensupları ve meclis üyeleri katılım sağladı. Ziyaretlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten İsmail Erdem ve ekibi esnaflarla bir araya gelerek sorunlarını dinlediler ve taleplerini iletmek üzere not aldılar.

Teşkilatı ile sokak sokak esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam eden AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem; “Emek veren, üretim yapan istihdam ve ülke ekonomisine katkı sunan her esnafımız bizim için çok kıymetlidir. AK Parti Ataşehir teşkilatımız ile göreve geldiğimiz ilk günden bugüne esnaf ziyaretlerimizi periyodik olarak gerçekleştireceğimizi belirtmiştik ve bu ziyaretlerimiz durmaksızın da devam edecek. Esnaflarımızın her zaman yanında olacağız. Sokak sokak, cadde cadde esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye sokağın nabzını tutmaya ve vatandaşımızı dinlemeye devam ediyoruz. Çünkü bu buluşmalar vatandaşlarımızla kaynaşmamıza en güzel vesilelerden biri ve bu ziyaretlerde gelecek planlamalarımızı da vatandaşlarımızla birlikte yapabiliyor, onlara kendimizi ve yaptıklarımızı en ince ayrıntısına kadar ifade edebiliyoruz” dedi.

Başkan Erdem, şunları kaydetti: “3 kademe 19 mahalle teşkilatımız ilçe yönetimlerimiz ve meclis üyelerimizin katılımı ile daha önce ilçemiz de bulunan YEDPA Ticaret Merkezi ve İçerenköy Bostancı Oto Sanayi Sitesi esnaflarımızı ziyaret programlarımızı gerçekleştirmiştik. Bugün de Fetih Mahallesi Mobilyacı esnaflarımızı 3 kademe teşkilatımız ile hayırlı işler dileyerek ziyaret ettik, çaylarını içtik, taleplerini ve sorularını bizzat dinleyerek gerekli mercilere ulaştırmak üzere notlarımızı aldık. Her görüşten esnaf ve vatandaşımızın hoşgörü ve samimiyeti ,izzet ve ikramı ile karşılanıyoruz. Ülkemizin istikbali noktasında vatandaşlarımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimize güvenlerini dile getirerek gelecekten emin olduklarını belirttiler.’’

Vatandaşların kendilerine karşı olan sevgi ve muhabbetlerini bir kez daha görmüş olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Erdem, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu güzel bir kış gününde hem bizim hem vatandaşlarımız için güzel bir çalışma oldu. Ataşehir halkı ile bir araya gelmek , samimiyet ile muhabbete ortak olmak , halkımızın bu denli içten teveccühüne mazhar olmak bizim için ayrı bir güzellik ve mutluluk kaynağı tabi ki . Komşularımızın güler yüzlü misafirperverlikleri ve teveccühleri için çok çok teşekkür ederim. İlçemizde bugün sokak çalışmalarına katılan tüm teşkilat mensuplarımızı da ayrıca tebrik ediyorum. Ataşehir’in AK Belediyeciliğin hizmeti ile buluşması için hedefimiz; her bir Ataşehirlimize ulaşmak, gönlüne dokunmaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı