• DOLAR
  %-0,60
 • EURO
  %-0,82
 • ALTIN
  %-0,55
 • BIST
  %-0,65
ALBAYRAK BETON’DAN ÇOCUKLARA ANLAMLI 23 NİSAN..

ALBAYRAK BETON’DAN ÇOCUKLARA ANLAMLI 23 NİSAN..

Aynı zamanda ÇEKSİAD’ın da başkanı olan Erdal Albayrak’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Albayrak Beton, 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında bünyesinde görev yapan personelin çocukları arasında düzenlediği yarışmada dereceye giren resimleri beton mikserlerine nakşederek İstanbul trafiğinde açık hava sergisine çıkardı. Dereceye giren çocukların ödüllerini de Erdal Albayrak ve firma yöneticileri takdim etti.

Bölgemizde uzun yıllar faaliyet gösteren sektörün marka ismi Albayrak Beton, Türkiye Cumhuriyeti’mizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bütün dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde örnek bir çalışmaya imza attı. Bünyesinde görev yapan personel çocukları arasında, onların iş dünyasına ve aile kurumuna bakış açısını anlatan ‘Benim Ailem’ temalı bir resim yarışması düzenleyen firma, dereceye girenleri de çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Yarışmada dereceye giren çocukların çizdiği resimler beton miserlerinin üzerine nakşedilerek İstanbul trafiğinde açık alan sergisine çıkarıldı.

Albayrak Beton firmasının mikserleri, üzerinde çocukların çizdiği birbirinden anlamlı ve renkli resimlerle trafikte farkındalık yaratacak. Mikserlerin üzerinde ‘Daha güzel bir dünya için çocuklarla elele’ mesajı da yer alıyor. Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği ÇEKSİAD’ın da başkanı olan Erdal Albayrak’ın yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüttüğü Albayrak Beton’un Sancaktepe’deki merkez binasında dereceye giren çocukların hem ödülleri takdim edildi hem de pasta kesilerek 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlandı.

Çocukların ödüllerini Erdal Albayrak ve Albayrak Beton firması yöneticileri bizzat verdi. Programda çocuklarla 23 Nisan’ın önemine ilişkin sohbet eden Erdal Albayrak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş gününün Ata’mız tarafından dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmesinin çok güzel bir duygu olduğunu anlattı. Aynı temalı yarışmayı ÇEKSİAD’da da düzenlediklerini belirten Albayrak, firma olarak da bu yarışmayı yapmalarındaki amaçlarının beton firması ve özellikle de beton mikserlerinin İstanbul trafiğindeki imajına farklı bir renk katmak olduğunu ifade etti.

Yarışmada dereceye giren çocuklar şu şekilde sıralandı: 1. Elif Günay, 2. Defne Nil Cevizoğlu, 3. Ela Taşkın, 4. Ela Koptagel ve 5. Zeynep Güngör.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı