• kulemak

logo

18 Ağustos 2017

ATAŞEHİR VE ÜMRANİYE’DEN SONRA ŞİMDİ DE ÇEKMEKÖY’DE…

Çağımızın en önemli ihtiyaçlarından olan yabancı dil eğitimi konusunda hizmet ağını genişleten Gündoğdu Group, Ataşehir Amerikan Kültür Koleji işletmeciliğinin yanı sıra Ataşehir ve Ümraniye’de 4 şubesini işlettiği sektörün marka değeri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nın Çekmeköy Şubesini de bünyesine katarak hedef büyüttü.

İş hayatımızda kariyerimizin, sosyal çevremizde rutin günlük yaşantımızın olmazsa olmazlarından yabancı dil öğrenimi günümüzün en önemli ihtiyaçlarının başında geliyor. Yabancı dil eğitimi denildiği vakit akla ilk gelen sektörün marka isimlerinden Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları’nın bölgemizdeki hizmet ağını genişletmeye yönelik yatırımları devam ediyor.

Aşkın Gündoğdu’nun Yönetim Kurulu Başkanı, Alper Gündoğdu’nun da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu Gündoğdu Group, Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu ve İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları’nın Ataşehir’de 2, Ümraniye’de 2 olmak üzere toplam 4 şubesinden sonra Çekmeköy şubesinin de işletmesini devralarak hizmet ağını daha da yaygınlaştırdı.

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nin de işletmeciliğini yapan Gündoğdu Group, Çekmeköy şubesini de bünyesine katmasıyla sektörün yükselen değeri olma yolunda önemli bir adım atmış oldu. Önümüzdeki dönemlerde hizmet ağını genişletmeye yönelik yeni atılımlar atacaklarının sinyalini veren Gündoğdu Group Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulu Çekmeköy Şubesi kurucusu Alper Gündoğdu, gazetemize yaptığı değerlendirmede; 400’ün üzerinde eğitmen ve hizmetli kadrosu ile 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet verdiklerini kaydetti.

Avrupa Birliği’ne bağlı ve AB standartlarında ‘Dil Pasaportu’ vermeye yetkili Türkiye’deki 7 kuruluştan biri olduklarını kaydeden Alper Gündoğdu; 3 binin üzerinde hali hazırda eğitim alan öğrencilerinin olduğunu ve bugüne kadar 50 binin üzerinde mezun verdiklerini ifade etti. Yabancı dil eğitimi vererek mezun ettikleri birçok ismi, ticaret, siyaset ve sosyal yaşamda başarılı noktalarda görmekten gurur duyduklarını sözlerine ekleyen Gündoğdu şu açıklamalarda bulundu:

“Gündoğdu Group bünyesinde hizmet veren Ataşehir, Ümraniye ve Çekmeköy’deki Amerikan Kültür Yabancı Dil kursu ve İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu şubelerimiz, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojilerini kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.Okulumuz ve kurslarımız; Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE,….), Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller,… ile ilgili hizmet vermektedir. Modern ve çağdaş binalarımızda 8-10 kişilik butik sınıflarda hizmet veren eğitim kadromuz; Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır. Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nden sonra; ikisi Ataşehir, ikisi Ümraniye’de olmak üzere toplam 4 şubemizden sonra şimdi de Çekmeköy şubesinin işletmesini devir alarak 5. şubemizle hizmet ağımızı daha da genişlettik. Yabancı dil eğitimi alarak gerek iş yaşamında gerekse sosyal hayatında kendini geliştirmek isteyen herkese aşağıdaki linkler kadar yakın mesafedeyiz:

http://www.amerikankulturumraniye.com
http://www.amerikankulturatasehir.com
http://www.ingilizkulturumraniye.com
http://www.atasehiringilizkultur.com
http://www.atasehiramerikankulturkoleji.com

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?
istanbul travesti ankara travesti antalya travesti sakarya travesti lida market raf sistemleri sekabet porno tmgd