• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %-0,09
 • BIST
  %1,37
ÇEKMEKÖY’DEKİ YİĞİDOLAR’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK!..

ÇEKMEKÖY’DEKİ YİĞİDOLAR’DAN KAN BAĞIŞINA DESTEK!..

Türk Kızılayı’nın Çekmeköy Madenler Meydanı’nda devam eden Bağışı Kampanyası, Sivaslı hemşerilerin yoğun ilgisiyle verimli bir gün yaşadı.

Çekmeköy’de faaliyet gösteren Sivaslılar Derneği, hemşerilerini kan bağışı için seferber etti. Madenler Meydanı’nda devam eden kampanyaya aynı zamanda bir Sivaslı olan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar da katılarak hemşerilerini yalnız bırakmadı. Çekmeköy Sivaslılar Derneği Başkanı Soner Çiçekli, önceki dönem dernek başkanı Hüseyin Yücel, Meclis Üyeleri Yılmaz Sezgin ve Turgay Tuna, İstanbul Sivaslılar Derneği Başkan Yardımcısı Özkan Bulut, Sivaslı İşinsanı Lütfü Tiryakioğlu, dernek başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, işadamları ve çok sayıda Sivaslı hemşeri Kızılay Kan Bağışı’na destek verdi. Yine Reşadiye Muhtarı Erkan Akyılmaz da akşam saatlerinde Kan Bağışı Kampanyası’na destek veren isimler arasındaydı.

Pandemi nedeniyle azalan kan stoklarının artırılması amacı ile hemşerileriyle Madenler Meydanı’nda buluşarak kan bağışında bulunduklarını gazetemize açıklayan Dernek Başkanı Soner Çiçekli, “Kan bağışı hususunda bütün vatandaşlarımızı daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Kan bağışı o kadar önemli bir konu ki bizim 15 dakikalık zamanımız bir başka vatandaşımızın bir ömrüne bedel olabiliyor. Kan bağışı çağrımıza icabet eden tüm hemşerilerimize ve Çekmeköylü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı