• DOLAR
  %-0,58
 • EURO
  %-0,58
 • ALTIN
  %-0,38
 • BIST
  %-0,16
EĞİTİM VADİSİ ÇEKMEKÖY’DE SIRADIŞI FARKLI BİR KOLEJ..

EĞİTİM VADİSİ ÇEKMEKÖY’DE SIRADIŞI FARKLI BİR KOLEJ..

Özel eğitim sektörünün İstanbul’daki başlıca merkezlerinden ‘Eğitim Vadisi’ Çekmeköy’de hizmet veren Teknoloji ve İnsan Kolejleri (TİNK), dünyanın en inovatif 100 okulu arasında yer almakla farkını ortaya koymuş durumda. Uygulamalı eğitim sistemiyle hayata adapte bireyler yetiştirmeyi hedefleyen okulun yetkilileri, bölgenin yerel basın temsilcileri ve muhtarlarıyla biraraya gelerek hem iftar sofrasını paylaştı hem de istişarelerde bulundu…

Teknoloji ve İnsan Kolejleri (TİNK), eğitimdeki inovatif yaklaşımı, mezunlarının başarıları ve uluslararası ödülleri ile sadece Türkiye’de değil dünyada da ilgiyle takip ediliyor. TİNK Kolejleri Çekmeköy Kampüsü’nde eğitimin geleceği konuşuldu. Eylül 2017’de eğitim öğretime başlayan TİNK Kolejleri, Çekmeköy’de doğa içindeki kampüsünde kanıtlanmış başarıları ile öğrencilerini dijital çağa en iyi şekilde hazırlayan özel K-12 eğitim öğretim kurumudur.

İftar davetinde söz alan Kurucu Zeynep Dereli; “Proje tabanlı eğitim anlayışımızın temelinde hayal edebilen, hayal ettiğini gerçekleştiren çocuklar yetiştirme vizyonu yer almaktadır. Anaokulu ve ilkokulda öğrencilerin kelime hazinelerini geliştirmeyi öncelikli ilke edindik. Çünkü kelimeleri olmayanların hayal kuramadığını biliyoruz” dedi. Eğitimci Dereli, şunları kaydetti:

TİNK Koleji Türkiye’nin ilk ve en iyi insan odaklı teknoloji okulu olmasının yanı sıra 2020 senesinde dünyanın en inovatif 100 okulu arasına girmiştir. Avrupa Birliği’nin mükemmeliyet merkezlerinden biri olarak da ülkemizi gururla temsil etmektedir. TİNK Diploma Programı ile MEB müfredatının yanı sıra teknolojiyi; sadece tüketen değil üreten gençleri, dijital yetkinlikler, sosyal beceriler ve girişimcilik ruhu kazandırarak yetiştirmektedir. TİNK’te öğrencilerimizin teknolojik yetkinlikleri gibi insani yetkinliklerinin de geliştirilmesini öncelikli tutuyoruz.

Leonardo De Vinci’nin dediği gibi «Sanatı bilimsel açıdan inceleyin. Bilimi sanatsal açıdan inceleyin. Duyularınızı geliştirin, özellikle de nasıl göreceğinizi öğrenin. Her şeyin diğer her şeyle bağlantılı olduğunun farkına varın.»​​​​​​​​ Haftada 45 ders saati ile öğrencilerimize akademik konular dışında sosyal ve kişisel gelişimleri için gerekli dersler de veriyoruz. Okulumuz sabah 9.00’da başlamakta ve 15.50’de bitmektedir.”

İftar davetinde tüm katılımcılar tek tek söz alarak eğitim ve Çekmeköy hakkında yapılan çalışmaları ve geleceğe yönelik temennilerini dile getirdi. Çekmeköy’ün Ablası Serpil Erdoğan Hanımefendi de TİNK Kolejleri’nde Kurumsal İletişim Müdürü olarak göreve başlamış olması nedeniyle tebrik edildi. Elbirliği ile geleceğimiz çocuklarımız için çalışmaya, hayal etmeye devam etme kararı alındı.

TİNK hakkında: TİNK, Teknoloji ve İnsan Kolejleri, hazırlık sınıfı bulunan Türkiye’nin ilk ve tek özel teknoloji kolejidir. TİNK, her öğrencisini çok iyi seviyede “teknoloji okur-yazarı” olarak donatmak, öğrencilerinin bu amaçla hedefledikleri en iyi üniversiteye girebilmelerini sağlamak misyonu ile kurulmuştur. Bu anlamda, tüm TİNK öğrencileri, teknolojiyi çok iyi anlayan, kullanan ve anlatabilen yetkinlikler çerçevesinde yetiştirilerek gerekli yetkinliğe sahip olurlar. Kişiye özel, yapay zeka kullanarak ters yüz eğitim veren TİNK, tüm öğrencilerini kendi yetkinliklerine uyumlu bir şekilde üniversiteye hazırlar.

Ayrıntılı bilgi ve yöneticilerimizle görüşme randevusu için 05352014180 ‘den bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için: Elif Orun /elif.orun @tinkturkiye.com / Tel: 444 28 92

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı