• DOLAR
  %-0,87
 • EURO
  %-1,21
 • ALTIN
  %-0,73
 • BIST
  %-0,49
GELECEK PARTİSİ’NDEN “ÇİFTE BAYRAM MESAJI”

GELECEK PARTİSİ’NDEN “ÇİFTE BAYRAM MESAJI”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma ve rozet takma programa katıldı.

Programda ilk sözü alan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin: “Türkiye artık seçim sathına girmiştir. Seçimler ister son baharda olsun, ister 2023 Haziran’ında. Her şartta seçim dönemindeyiz. Seçimler normal zamanında 2023 Haziran’ında bile olsa başka yaz yok. Tek bir yaz mevsimimiz kaldı. Evet Başka Yaz yok! O da bu yaz! Onun için 20 mayıstan itibaren 100 Günlük bir kampanya dönemini İstanbul’da başlatacağız. Bu kampanyada Genel Başkanımızla, Genel Başkan Yardımcılarımızla, Bütün İl Teşkilatımızla, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, İlçe Teşkilatlarımızla hep beraber sahada olacağız. İstanbul’da dokunmadık nokta bırakmayacağız. Ben İstanbul Teşkilatımıza güveniyorum. İstanbul Teşkilatımızın heyecanına, motivasyonuna ve bu gelecek umuduna daha fazla sarılacağına inanıyorum.” dedi.

İSTANBUL’UMUZDA DEĞİL, BÜTÜN TÜRKİYE’MİZDE SEFERBERLİK İLAN EDİYORUZ

Genel Başkan Davutoğlu: “İstanbul’un her köşesinde iftar yaparken gördükleri muhabbet ve heyecanın kendilerine umut verdiğini belirten Davutoğlu, “Gerçek yazları yaşayabilmek için bileğimizi, yüreğimizi, alın terimizi koyacağımız son yaza gidiyoruz. Seçim ister bu kasımda olsun ister gerekse haziranda… Bu yaz ne kadar verimli geçerse bu yazın vatan, millet sevdası adına hasadı ne kadar büyük olursa geleceğimiz o kadar emin olacak. Onun için şu andan itibaren sadece İstanbul’umuzda değil, bütün Türkiye’mizde seferberlik ilan ediyoruz.”  diye konuştu.

Programda, İstanbul’un farklı ilçelerinden partisine katılan; siyasi parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, iş insanları ve eski muhtarlardan oluşan kalabalık bir heyete rozet takan Davutoğlu,tüm teşkilatla tek tek fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Programı yerel ve ulusal pek çok basın mensubu da takip etti. Fotoğraf çekiminin bitmesiyle birlikte partililer salondan ayrıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı