• DOLAR
  7,3678
  %0,10
 • EURO
  8,9176
  %0,17
 • ALTIN
  409,05
  %-0,26
 • BIST
  1.551
  %1,46
İDEALİST PARK’TAN GELENEKSEL KÜLTÜR VE KİTAP GÜNLERİ..

İDEALİST PARK’TAN GELENEKSEL KÜLTÜR VE KİTAP GÜNLERİ..

Sunduğu alışveriş ve yaşam merkezi konseptiyle Türkiye’nin en ideal alışveriş merkezi olarak konumlandırılan İdealist Park Alışveriş Merkezi, imzasını taşıyan aktivitelerle alışveriş ve eğlencenin yanı sıra kültür sanat dünyasının da nabzını tutuyor.

Resimden, sahne sanatlarına kadar sanatın farklı alanlarına yönelik etkinlik ve söyleşilerle sanatseverleri kültür sanat dünyasının temsilcileriyle buluşturan İdealist Park Alışveriş Merkezi’nin bu sene ilkini düzenlediği 1’inci Geleneksel Kültür ve Kitap Günleri, kitaplarıyla gündem yaratan yazarları ağırlıyor. 29 Eylül’de düzenlenen açılış organizasyonu ile duyurusu yapılan etkinlikler boyunca düzenlenecek söyleşilerle ziyaretçiler sanat ve kültür dolu anların keyfini yaşayacak.

22 Ekim tarihine kadar sürecek 1’inci Geleneksel Kültür ve Kitap Günleri; CihanBozoklu, Salim, Ender, Meriç Turan gibi gündem yaratan kitaplarıyla okuyucuların dikkatini çeken yazarları, alışveriş merkezi ziyaretçileriyle buluşturacak. İdealist Park Alışveriş Merkezi, etkinlikler kapsamında geleneksel Türk sahne sanatının bolge3.nakliyatservisi.com motiflerinden olan Karagöz ve Hacivat gösterileriyle ziyaretçilerine nostalji yaratırken, resim, ebru ve hat sanatı sergileriyle geleneksel Türksanatının inceliklerini gözler önüne serecek. 30 Eylül Cumartesi günü Çarşı grubu tribün lideri Şevşek Ali’nin katılımıyla düzenlenen imzagünüyle başlayan etkinlikler, 16-22 Ekim tarihleri arasında sergilenecek Çanakkale Müzesi sergisiyle son bulacak.

1’inci GelenekselKültürveKitapGünleridetaylıetkinlik program şöyle:

TARİHPROGRAM
29 EylülAçılış
30 EylülÇarşıgrubutribünlideriŞevşek Ali imzagünü
30 Eylül- 1EkimDev SahneHacivatveKaragözGösterileri
4-5 EkimYazar Salim Ender
7- 8 EkimYazarCihanBozoklu- Salim Ender
9- 10 EkimYazarMeriçTuran
9- 15 EkimEbrulive Hat SanatıSergisi
14- 15 EkimYeşilcamsanatçılarından Kemal İnciimzavesöyleşigünü
14- 15 EkimYazarTolgaÇağlayanimzagünü
14- 15 EkimMelikeMelisimzagünü
20  EkimKorayYersüren- Yusuf PiliçimzaveSöyleşiGünü
16- 22 EkimÇanakkalemüzesiveresimsergisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM