• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %-0,09
 • BIST
  %1,37
İSTANBUL’DAN MUHTARLARIN MANAVGAT’TA YAĞMUR SEVİNCİ..

İSTANBUL’DAN MUHTARLARIN MANAVGAT’TA YAĞMUR SEVİNCİ..

Muhtar Kadir Delibalta yönetimindeki İstanbul Muhtarlar Federasyonu öncülüğünde Antalya Manavgat yangın bölgesine yardım götüren muhtarlar, büyük bir yağmur sürprizi ile karşılaştı. Sağanak altında sırılsıklam ıslanan muhtarlardan Çekmeköy Sultançiftliği Muhtarı Engin Çelik’in şükür duası ülke genelinde gündem oldu. 

İstanbul’dan organize olup Manavgat’a TIR’lar dolusu yardımlar götüren muhtarlar büyük bir yağmur bereketiyle karşılandı. Kadir Delibalta başkanlığındaki İstanbul Muhtarlar Federasyonu öncülüğünde Antalya Manavgat yangın bölgesine yardım götüren muhtarlar, sağanak altında sırılsıklam ıslandı. Sevincini yöre halkıyla birlikte paylaşan muhtarlarımızın sevinci sosyal medya ve ulusal basın üzerinden ülkede gündem oldu. Sultançiftliği Mahallesi Muhtarı Engin Çelik’in yağmur altında şükür duası, ulusça zor günler geçiren 84 milyonu derinden duygulandırdı. Antalya’da yağmur altında dua eden Muhtar Engin Çelik, “İçimize bu ateşi düşürenlerin ocaklarına da ateş düşsün” dedi.

Antalya’da kontrol altına alınan Manavgat yangınında birçok evin yandığı Kalemler Mahallesi’nde vatandaşlar yağmur mutluluğu yaşadı. Bazı vatandaşlar ellerini açıp, ‘Allah’ım şükürler olsun’ diyerek dua etti. Yağmur altında dua eden Engin Çelik, “Ben burada 6 ay geçirdim. Buranın ne kadar yeşil olduğunu biliyorum. Şimdi tek bir kuş sesi, karınca sesi bile yok. Sadece insanların feryatları ve kara bir alan var. İçimize bu ateşi düşürenlerin ocaklarına da ateş düşsün” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı