• DOLAR
  %-0,60
 • EURO
  %-0,82
 • ALTIN
  %-0,55
 • BIST
  %-0,65
KARS, ARDAHAN VE IĞDIRLI HEMŞERİLER ‘DAYANIŞMA ZAMANI’ DEDİ..

KARS, ARDAHAN VE IĞDIRLI HEMŞERİLER ‘DAYANIŞMA ZAMANI’ DEDİ..

Farklı görüş ve düşüncelerden tüm hemşerilerini aynı çatı altında buluşturan Kars Ardahan Iğdır Derneği Çekmeköy KAI, daha hareketli ve daha yoğun günlerin işaretini verdi. Başkan Rıfat Karakaya, “Zaman birlik olup, daha güçlü durma zamanıdır” dedi.

Pandemi sürecinin ardından geçtiğimiz günlerde mahalle muhtarları buluşması gerçekleştiren Çekmeköy Kars Ardahan Iğdır Derneği, bu hafta sonu da hemşerilerini Kaz Gecesi davetinde buluşturdu. Siyasetten STK temsilcilerine, muhtarlardan işadamlarına kadar çok sayıda hemşerinin buluştuğu geceden birlik ve beraberlik mesajları verildi. Hoşsohbet ortamda hasret gideren hemşerilere hitap eden KAI Başkanı Rıfat Karakaya, sosyal manada daha aktif ve daha hareketli bir döneme girdiklerini ifade etti.

Geceye Kars Ardahan ve Iğdırlı çok sayıda davetli arasında; son zamanlarda Çekmeköy siyaseti kulislerinde adı sıkça telaffuz edilen Çetin Çapan, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, eski Sultançiftliği’nin merhum belediye başkanı Sırrı Çelik’in eşi Gülmine Çelik, Muhtarlar Engin Çelik, Orkun Karakaya, Sertif Yılmaz ve Yakup Baydar, iktidarından muhalefetine siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri ve işadamları vardı. Gecede hemşerilerine hitap eden Çetin Çapan da birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Bölgede ikamet eden Kars Ardahan ve Iğdırlı tüm hemşerileri kucaklayarak birlik ve beraberliği güçlendiren faaliyetlere devam edeceklerini kaydeden KAI Başkanı Rıfat Karakaya, “Ülke ve milletçe zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde dayanışma ve yardımlaşmaya daha çok önem vermeliyiz” şeklinde konuştu. Başkan Karakaya, dernek olarak hemşeriler arası dostluk ve dayanışma ile birliktelik gücüne güç katmaya devam edeceklerini kaydetti.

KAI Dernek Başkan Yardımcısı Yalçın Demirkol da yaptığı konuşmada, hemşeriler arası dostluk ve dayanışmaya güç katacak faaliyetlerinin devam edeceğini ifade etti. Kars yöresinin geleneksel yemeği Kaz etinin ikram edildiği gecede katılımcılar tek tek söz alarak dernek çalışmaları hakkında görüş, öneri ve düşüncelerini dile getirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı