• DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,47
 • BIST
  %-1,44
MADENLER MEYDANI’NDA FETİH COŞKUSU VE YAZA MERHABA GECESİ..

MADENLER MEYDANI’NDA FETİH COŞKUSU VE YAZA MERHABA GECESİ..

İstanbul’un fethinin 569. yılını Mehteran Takımı’ndan Anadolu Dans Grubu gösterisine dolu dolu bir Yaza Merhaba Gecesi’yle kutlayan İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı, coşkulu bir programa imza attı. Part üst düzey yöneticilerinin de katıldığı programda konuşan İlçe Başkanı Dilaver Koç, “Güneşli ve kutlu günleri görmeye az kaldı” dedi.

İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı, Madenler Meydanı’nda düzenlediği coşkulu programla hem İstanbul’un fethini kutladı hem de yaza merhaba dedi. Kuran-ı Kerim tilaveti ve mehteran takımının gösterisi ile başlayan programda, Anadolu Dans Grubu unutulmaz bir gösteriye imza attı ve Gaye Aksu ile İrem Güral gibi sanatçılar sahne aldı. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Bige Yılmaz, Genel İdare Kurulu Üyesi Berna Sukas, Kurucular Kurulu, Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Ümraniye İlçe Başkanı Yüksel Karaçam, CHP Meclis Üyesi Çetin Yıldırım, İYİ Parti Ümraniye Meclis Üyesi Murat Daşdemir, DEVA Partisi İlçe Başkanı Abdülkadir Kacemer, meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı programa vatandaşların yoğun ilgisi vardı.

Aziz şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’mızın okunduğu programda selamlama konuşması yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Dilaver Koç, “Yozlaşmış sistemleri ve köhneleşmiş zihniyetleri tarihin karanlığına gömmek konusunda oldukça deneyimli bir milletiz. Sahip olduğumuz bu toplumsal hafızayla bugün ülkemizin içerisine atıldığı yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar sarmalından çıkacağımıza dair ümidimizi hiç yitirmedik, yitirmemeliyiz ve de yitirmeyeceğiz. Bizler bugün içerisine çekilmek istendiğimiz ümitsizlik, çaresizlik, yoksulluk ve yozlaşma ortamını hiç hak etmedik ve hepsini ret ediyoruz. İşsizliğin, yoksulluğun, yolsuzluğun ve yasakların bu milletin hafızasından silineceği güzel günlere az kaldı” dedi.

Başkan Dilaver Koç; “Sizlerle birlikte elele kol kola, omuz omuza, gönül gönüle, adaletle özgürleşen, güvenle yaşayan, liyakatle eşitlenen, sevgiyle güçlenen, üreterek kalkınan, güçlü, zengin ve mutlu Türkiye’ye hep birlikte kavuşmaya az kaldı. Hep birlikte müreffeh Türkiye’yi getireceğimiz günlere az kaldı. Güneşli ve kutlu günleri görmeye az kaldı. Hepimizin hak ettiği güzel günlere bir an önce kavuşmak dileğiyle sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu da konuşmasında bir çağ kapatıp yeni bir çağ açan büyük fethin önemine vurgu yaptı. Kavuncu, “Bundan sonraki yıllarda İstanbul’un fethini daha büyük programlarla kutlamak için buradan ortak karar alalım” dedi. İYİ Parti’li Vekil Yavuz Ağıralioğlu da yaptığı konuşmada, “İstanbul’un şanlı fethi kutlu olsun” dedi. Programda daha sonra Anadolu Dans Grubu unutulmaz bir gösteri gerçekleştirdi ve Gaye Aksu ile İrem Güral gibi sanatçılar coşku dolu bir konser verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı