• DOLAR
  13,5050
  %0,21
 • EURO
  15,2602
  %0,12
 • ALTIN
  801,36
  %0,11
 • BIST
  1.964,17
  %0,98
METAVERSE İLK SİYASİ PARTİ DEVA..

METAVERSE İLK SİYASİ PARTİ DEVA..

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı Metaverse projesiyle sanal alemde toplantı yapılacak. Açıklamalarda bulunan İstanbul İl Başk. Yard. Onur AVCI gelecekte daha çok karşımıza çıkacak olan Metaverse’ü anlattı. Yakın zamanda Facebook CEO’su Mark Zuckerberg tarafından duyurulan Metaverse, gelecekte çok daha fazla karşımıza çıkacak.

Metaverse nedir? Aslına bakarsanız kurgusal evren VR teknolojisini kullanarak başka bir evrene geçiş yaptığımız, arkadaşlarımızla buluştuğumuz, dünyanın bir ucundaki konseri dinlediğimiz ve hatta ölen yakınlarımızı görebildiğimiz artırılmış gerçeklik teknolojilerinin kullanıldığı evren ötesi dünya dedi. Türkiye’de ilk defa Dijital Dönüşüm ve Teknoloji Politika Başkanlığı kuran parti Deva Partisidir. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın vizyonlu görüşünü yansıtmaya çalışıyoruz. Ülkemizde yaşanan teknoloji ve dijital krizini çözmek için 39 maddelik bir ‘Yarına Atılım Acil Eylem Planı’ duyurduk kamuoyuna. Bunların arasında Silikon Vadisine Büyük Elçi atama. Türkiye’ Fintek ve Kripto para merkezini kurmak ve bunun yani Dijital Dönüşüm Bakanlığı kurma, Siper güvenlik emniyeti oluşturmak gibi maddelerin yanında  Metaverse bir genel merkez kurmaktı.

Sanal Deva Genel Merkezi: Artık bütün ünlü markalar arttırılmış sanal gerçeklik Metaverse olmak için yarış içinde. Türkiye’de ilk defa bir siyasi parti burada bulundu. Deva Partisi Genel Merkezini Ankara Mustafa Kemal Mahallesi’nde bulunuyor, şimdi de Metaverse Mustafa Kemal Mahallesi’nde. Parti binamızın içi dışı gerçekle aynı Metaverse’de. Sayın Genel Başkanımızın ve yöneticilerin de avatarları hazır, ilk toplantımızı yapmak için sabırsızlanıyoruz. Sonraki adımımız Dünya’da tüm parti gönüllülerimiz kendi avatarlarını oluşturarak Genel Merkezimi gezecek ve tüm toplantılara katılabilecekler. Bu yapılan projelerde Başta Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’a sonra Dijital ve Teknolojide öncü olan İstanbul’umuzun İl Başkanı Sayın Dr. Erhan Erol’a teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı

Yabancı Müzik Türleri

22 Temmuz 2017, Yabancı Müzik Türleri için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı