• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,10
 • ALTIN
  %-0,10
 • BIST
  %1,37
New Life Konakları’nda inşaat hızla ilerliyor..

New Life Konakları’nda inşaat hızla ilerliyor..

Dervişoğlu İnşaat’ın Şile’de yapımına başladığı “Dervişoğlu New Life Konakları” projesinde inşaat hızla ilerliyor. Temeli mayıs ayının ilk haftasında atılan projenin ilk etabı olan 12 adet villanın kaba inşaatı tamamlanmak üzere. Şile’nin merkezinde, birbirine yakın 4 ayrı parselde toplamda 30 villadan oluşan proje; konumu, mimarisi, yapım tekniği ve kullanılacak malzemelerin özellikleri nedeniyle hayli iddialı bir proje olarak dikkatleri çekiyor.

2023 YAZINDA OTURUM HEDEFLENİYOR

Bu konuda görüşlerine başvurduğumuz Dervişoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Öztürk, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “New Life Konakları adını verdiğimiz projemizin ilk 12 villadan oluşan ‘Çınar Etap’ bölümünün kaba inşaatı tamamlanmak üzere. Bir yandan da ‘Erguvan’ adını verdiğimiz ikinci bölümün temel hazırlıkları devam ediyor. Gelecek yıl bu zamanlarda oturumun başlayacağını öngörüyoruz.”

YABANCI İLGİSİ VAR

Son dönemde yıldızı bir hayli parlayan Şile’ye yabancı ilgisinin de yoğun olduğu, bölgedeki gayrimenkul danışmanlık şirketleri tarafından bildiriliyor. Özellikle İngiltere, Almanya ve Rusya’dan gelen vatandaşların bahçeli ev arayışında olduklarını dile getiren gayrimenkul şirketleri, bölgeye ilginin artarak sürme eğiliminde olduğunu dile getiriyorlar.

“Dervişoğlu New Life Konakları” projesinin belirgin özellikleri arasında, her villa için planlanmış bireysel havuz ve geniş bahçe alanlarının ayrılmış olması geliyor. Modern yaşamın ayrılmaz parçası durumuna gelen yeşil alan, tasarım ve peyzaj uygulamalarının yer alacağı projede, bir başka olmazsa olmaz otopark imkanları da ihtiyaca cevap verebilecek şekilde ayrılmış.

İstanbul’un tek mavi bayraklı plajına sahip olan ve ödüllerine sürekli yenilerini ekleyen Şile, toplam 67 bin 500 metrekare doğal koy alanı üzerine konumlanmasıyla yoğun ilgi görüyor. Yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turistin uğrak noktalarından biri olan Şile Uzunkum Plajı’ndan sonra ikinci mavi bayrak da Kadınlar Plajı’nda dalgalanmaya başladı. Sakin, huzur veren mevkiye sahip Şile’de Dervişoğlu New Life Konakları, bu avantajlara sahip bir proje olarak dikkatleri çekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı