• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %-0,73
 • ALTIN
  %-1,10
 • BIST
  %-0,25
Ocak Ayında Doğanlara Alınabilecek Hediyeler!..

Ocak Ayında Doğanlara Alınabilecek Hediyeler!..

İnsanın kişilik özelliklerini belirleyen en önemli etkenlerden birinin doğduğu ay olduğunu biliyor musunuz? Her ne kadar doğduğu ayla ilgili konulara ve burçalara inanmayanlar olsa da, bazı gerçekler hayatınızın ortasındaki yerini alıyor. Doğum tarihi söz konusu olduğunda herkesin aklına burç özellikleri ve yorumları geliyor. Burcunuz dışında aslında doğduğunuz ayın da kişiliğiniz üzerinde etkili olabileceğini duymamış olabilirsiniz. Bu yazımızda ocak ayında doğanların genel özelliklerini ve onları tanıdığınızı gösteren hediye önerilerini listeledik…

Karanfil Abajur

Ocak ayında doğan insanların en sevdiği çiçek karanfil. Onlara özel düşünülmüş ve tasarlanmış gibi duran karanfil abajur seçenekleri sayesinde çok naif bir hediyeye imza atabilirsiniz. Abajur, el işçiliği ile özel olarak üretilen ürünlere ilgi duyan ocak ayı doğumlular için şık bir hediye önerisi olabilir.

Kişisel Bakım Seti

Ocak ayında doğan kadınların ortak özelliklerinden biri kişisel bakıma fazlasıyla önem veriyor olmaları. Özellikle evden çıkmadan baştan ayağa bakım yapmayı sevenler için maskelerden oluşan kişisel bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Kahve ve Termos Seti

Soğuk kış gününde doğan biri sıcacık bir kahveye hayır diyebilir mi? Ocak ayında doğan sevdiklerinize kahve ve termos ikilisinden oluşan harika bir set hediye edebilirsiniz.

Kulaklık

Ocak ayında doğanlar için müzik dinlemek olmazsa olmazlar arasında. Soğuk sıcak demeden her zaman içini ısıtan müzikler dinlemesi için ona özel bir kulaklık hediye edebilirsiniz. Gün boyu rahatsız etmeden müzik dinlemesini sağlamak için ürün seçiminde iyi araştırma yapmayı unutmayın.

Kış Çiçeği Aranjmanı

Elbette en unutulmaz hediyelerin başın çiçekler yer alıyor. Kış aylarında sevdiklerinizin içini ısıtan renkli bir hediye arıyorsanız tercihinizi çiçeklerden yana kullanabilirsiniz. Ocak ayında doğanlar için özellikle şebboy ve kış sümbülü çiçeklerinden faydalanabilirsiniz.

Karanfil Çiçek Buketi

Ocak ayında dünyaya gelenler için karanfilin ayrı bir önem taşıdığını söylemiştik. Sevdiklerinizi en zarif şekilde mutlu etmek için onlara karanfil çiçek buketi sunabilirsiniz.

Hediyelik eşya seçimlerin ve aradığınız çiçek çeşitleri için tek bir adrese ihtiyacınız varsa www.tazecicek.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM