• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %-0,09
 • BIST
  %1,37
ÖMERLİ SPOR TESİSLERİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI..

ÖMERLİ SPOR TESİSLERİ’NDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI..

Çekmeköy Belediyesi Ömerli Mahallesi’ndeki spor tesislerinin yeniden yapım çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, tesislerin önemli bir kamp yapma yeri olacağını açıkladı.

Çekmeköy Belediyesi yaptığı çalışmayla Ömerli Mahallesi’ni bir spor merkezi haline getirilecek. Mahallede yapılan çalışmayla mevcut spor tesisleri yıkılarak yeniden yapılacak.  Kültür Bakanlığı standartlarına uygun otel binası ve FİFA standartlarına uygun hale getirilecek futbol tesislerinde amatör ve profesyonel takımlar kamp yapabilecek. 2000 m2’lik kapalı alanlı, 2.000 kişilik seyirci kapasiteli stadı, orman içerisinde koşu ve yürüyüş parkurları, araç park alanları, idari ofisler,  halı sahalar ve basketbol sahalarının bulunacağı tesislerle Çekmeköy’e bir kalıcı eser daha kazandırılmış olacak.

Tesisler için ilk kazmayı vurup bismillah dediklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Poyraz: “Yaz spor okullarına, amatör futbol müsabakalarına, ve ilçemizdeki takımların antremanlarına ev sahipliği yapan Ömerli tesislerimizde yılların verdiği bir yıpranmışlık vardı. Bu nedenle daha yeni, daha modern bir tesis için çalışmalara başladık. Tesisimiz uluslararası standartlara uygun olacak. Sadece bölgemiz değil yurt içi ve yurtdışından birçok takım bu tesiste kamp yapma imkanı bulacak. İnşallah çok kısa sürede tesislerimizi tamamlayıp Türk sporunun hizmetine açacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı