• DOLAR
  13,5289
  %0,39
 • EURO
  15,2869
  %0,30
 • ALTIN
  802,82
  %0,29
 • BIST
  1.954,86
  %0,50
SİVASLILAR DERNEĞİ, GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI..

SİVASLILAR DERNEĞİ, GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI..

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile bölge yerel basın temsilcileriyle biraraya gelerek gazeteciler gününü kutlayan Çekmeköy Sivaslılar Derneği Başkanı Yücel Aydın, “Sivaslıların birlik ve beraberliğini tesis etmekte kararlıyız” dedi. Aydın Çekmeköy’ü sokak sokak tarayarak hemşerilerine ulaştıklarını söyledi.

İşadamı Yücel Aydın yönetimindeki Çekmeköy Sivaslılar Derneği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle düzenlediği kahvaltılı buluşmada bölge yerel basın mensuplarıyla biraraya gelerek gazeteciler gününü kutladı. Dernek yöneticileri ve gazetecilerin katıldığı buluşmada konuşan Dernek Başkanı Yücel Aydın, yerel basının önemine vurgu yaptı. “Her zaman sahada birlikte olduğumuz ve çalışmalarımızın kamuoyuna duyurulmasında desteğini gördüğümüz gazeteci dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bütün basın camiasının bu önemli günlerini kutluyorum. Basınımızla dayanışma içerisinde olmaya ve bölgeye ilişkin her konuda istişare içerisinde bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sivas’ın ve Sivaslı’nın kalkınması, yörenin tanıtımı, gelenek ve göreneklerin yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması hedefiyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Yücel Aydın, “Çok çalışkan ve fedakar bir yönetim kurulumuz var. Bütün arkadaşlarım sahada son derece güzel çalışmalar yapıyor. Çekmeköy’de sokak sokak hemşeri taraması yaparak tüm hemşerilerimize ulaşmaya çalışıyoruz.

Çekmeköy’de Sivaslılar adına iki ayrı derneğin faaliyet göstermesine yönelik sorulara da yanıt veren Başkan Yücel Aydın, “İşbaşına geldiğimiz kongremizde de dile getirdiğimiz gibi önceliğimiz hemşerilerimizin birlik ve beraberliği. Sivaslıların güç birliği yapması için Sivaslıların birlikteliğini ve temsiliyetini tesis etmekte kararlıyız” şeklinde konuştu. Sivaslıların dayanışması için gönül birliğini kuruyoruz” dedi. Basın mensuplarının sektöre ve bölgeye ilişkin düşüncelerini dile getirdiği program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı

Yabancı Müzik Türleri

22 Temmuz 2017, Yabancı Müzik Türleri için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı