• DOLAR
  %-0,60
 • EURO
  %-0,82
 • ALTIN
  %-0,55
 • BIST
  %-0,65
TÜRKİYE 2.’Sİ ÇEKMEKÖY, AVRUPA ŞAMPİYONASI VE BREZİLYA OLİMPİYATLARINI PLANLIYOR..

TÜRKİYE 2.’Sİ ÇEKMEKÖY, AVRUPA ŞAMPİYONASI VE BREZİLYA OLİMPİYATLARINI PLANLIYOR..

Türkiye Voleybol ligi ve Türkiye Futbol Süper liginde bu sezon ikincilik kupasını kaldıran Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcuları ve yöneticilerini tebrik eden Kulübün Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Sizlerle gurur duyuyoruz” dedi.  

Bu sezon kadınlar voleybol ve erkekler futbolda TFF Süper Ligi’nde mücadele eden ve her iki kategoride de Türkiye 2.’si olan Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, ilçe kamuoyundan destek görmeye devam ediyor. Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Ahmet Poyraz da, Kulüp Başkanı Sıtkı Aydemir ve yöneticilerini makamında kabul ederek tebrik etti. Bayanlar voleybol ve erkekler futbolda bu sezon kazanılan Türkiye 2.’liği kupaları ile Başkan Ahmet Poyraz’ı ziyaret eden sporcular ve kulüp yöneticileri; yazın yapılması planlanan Avrupa Şampiyonası, milli takım halinde katılacağımız Brezilya olimpiyatları ve yeni sezona ilişkin konularda istişarelerde bulundular.

Çekmeköy olarak bu sezon direkt katılma hakkı elde ettiğimiz Avrupa Şampiyonası’nın talep edilmesi halinde Türkiye’de yapılma ihtimali olduğunu kaydeden Kulüp Başkanı Sıtkı Aydemir, böyle bir organizasyonun ülkemizde yapılmasının her alanda faydalı olacağını ifade etti. Her iki takım oyuncularının büyük çoğunluğunun Brezilya Olimpiyatlarına hazırlanan milli takım kampında olduğunu kaydeden Aydemir; “Bu çocuklarımızın başarısında büyük emekleri ve katkıları olan başta siz Çekmeköy Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

İşitme engelliler spor kulübünün hem Çekmeköy’ün hem de ülkemizin gururu olduğunu ifade eden Başkan Ahmet Poyraz, “Türkiye Voleybol ligi ve Türkiye Futbol Süper liginde ikincilik kupasını kaldıran Çekmeköy Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü sporcuları ve yöneticilerini tebrik ediyor ve her iki branşta da başarılarının devamını diliyorum” dedi. Başkan Poyraz, Avrupa Şampiyonası’nın ülkemizde yapılması noktasında yapılması gereken talep için de, “Ne gerekiyorsa elbette yapılmalı. Aynı zamanda kulüp yöneticisi de olan başkan yardımcımız Latif Coşar, bu işlemler için bizim adımıza her türlü yetkili” dedi.

Aynı zamanda kulüp yöneticisi de olan Belediye Başkan Yardımcısı Latif Coşar da, ikincilik kupalarıyla birlikte sporcu gençleri ve kulüp yöneticilerini makamında ağırlayarak önümüzdeki süreçlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR…

23 Şubat 2021, ÇEKMEKÖY’ÜN İMAR PLANI SORUNU BİTMEK BİLMİYOR… için yorumlar kapalı
MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..”

13 Şubat 2021, MERTCAN ARSLAN: “ÖZ EVLATLARINIZA SAHİP ÇIKIN ARTIK..” için yorumlar kapalı
KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ..

4 Haziran 2021, KENTSEL DÖNÜŞÜM BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA YOĞUN İLGİ.. için yorumlar kapalı
PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA..

25 Şubat 2021, PANDEMİYE RAĞMEN 1 YILDA YAPILANLAR ORTADA.. için yorumlar kapalı
İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..”

19 Şubat 2021, İMAMOĞLU: “KAMUNUN BU TÜR HİZMETLERİ LÜTUF DEĞİLDİR..” için yorumlar kapalı