• DOLAR
  7,3790
  %0,36
 • EURO
  8,9969
  %0,45
 • ALTIN
  420,36
  %0,48
 • BIST
  1.488
  %0,35
ÜMRANİYE’DE YOZGATLILAR BULUŞMASI..

ÜMRANİYE’DE YOZGATLILAR BULUŞMASI..

AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hurşit Yıldırım, Azmi Ekinci ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programda Yozgatlılar ile bir araya geldi.

ümraniye yozgat 6Ümraniye Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen programa AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hurşit Yıldırım ve Azmi Ekinci ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, Yozgat Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Haydar Tuncer ve Yozgatlılar katıldı.

ümraniye yozgat 5Programda ilk Yozgat Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Haydar Tuncer bir selamlama konuşması yaptı ve gündeme dair bir konuşma gerçekleştirdi.

ümraniye yozgat 2AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu ise; 16 Nisan referandumunun öneminden bahsetti.

ümraniye yozgat 7Daha sonra Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “16 Nisan referandumu hakkında bilgiler verdi ve ardından; Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminin ülkenin ihtiyacı olan istikrarı sağlayacağını ifade ederek “Türkiye’de istikrarı sağlayacak yeni bir güç oluşacak” dedi.

ümraniye yozgat 4AK Parti İstanbul Milletvekili Hurşit Yıldırım ve Azmi Ekinci de; yeni anayasa Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi Hakkında bilgi vermelerinin ardından,  16 Nisan’daki referandum için Yozgatlılardan ‘Evet’ sözü aldılar.

ümraniye yozgat 1

ümraniye yozgat 3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM