Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AFİFE İLE ATAŞEHİR’E YEPYENİ BİR SOLUK..

Alışılmışın dışında yemekleri, mezeleri,

Alışılmışın dışında yemekleri, mezeleri, sıcak atmosferi ve hizmet kalitesi ile Afife Meyli Lokanta, Batı Ataşehir’e yepyeni bir soluk getiriyor.

AFİFE ATAŞEHİR 2Batı Ataşehir’ de geçtiğimiz aylarda açılan etrafı yeşilliklerle çevrili, Afife Meyli Lokanta özellikle kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor. Haftanın her günü saat 10.00 – 02.00 saatleri arasında hizmet veren Afife Meyli Lokanta; Rum, Ermeni ve Ege mutfağını buluşturuyor. Öğle servisinde de oldukça iddialı olan mekanda kuru erikli beyinli gerdan, kağıtta kurutulmuş isli et, fıstıklı balık mecidiyekoylions.com köftesi gibi ara sıcaklar ile isli etli kaşarlı kaymaklı Boşnak köftesi ise gelen ziyaretçilerin şimdiden favori yemeklerinden.

AFİFE ATAŞEHİR 3Deneyimli personeli ile kısa sürede Anadolu yakasının vazgeçilmez alternatifi olmayı başaran Afife’de, bestelerin efendisi, özlenilen ses Bülent Özdemir her çarşamba ve cumartesi, Emre Olgun ise; her perşembe ve cuma günü sahne alıyor. Diğer eğlence mekanlarından farkını anlatan mekan sahiplerinden Nurtaç Ateş, “Eğlence sektöründe damak tadına fazla ağırlık verilmez. Verdiğiniz para, eğlence içindir. Ama biz aynı zamanda hem eğlenceye hem de damak tadına hitap ediyoruz” diye konuştu.

AFİFE ATAŞEHİR 1Adres: Barbaros Mahallesi, Lale Sokak, 3/2 Batı Ataşehir-İstanbul Tel:0216 688 89 49 Cep: 0542 688 89 49 E-Mail: info@afiferestaurant.com

Reklamı Geç