Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ ÇEKMEKÖY’DEN AHİLİK HAFTASINA ÖZEL ETKİNLİK…

Aktif siyasal çalışmaların yanı

Aktif siyasal çalışmaların yanı sıra sosyal etkinliklere de önem veren Ak Parti Çekmeköy Teşkilatı, Ahilik Haftası münasebetiyle düzenlediği geniş katılımlı yemek programında ilçenin çeşitli meslek gruplarından temsilcileri biraraya getirdi.

akcekahi2Bir yandan 5. olağan genel kuruluna hazırlanan Ak Parti Çekmeköy Teşkilatı, diğer yandan toplumun sosyal konularına da duyarsız kalmıyor. İlçe Başkanı Salih Kırıcı yönetimindeki ilçe teşkilatı, Ahilik Haftası münasebetiyle Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız’ın da katıldığı yemekli programda ilçenin çeşitli meslek gruplarından temsilcileri biraraya getirdi. Halk eğitim görevlilerinin de katıldığı yemeğe Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli ve Meclis Üyesi Yılmaz Sezgin ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Tuna, Yusuf Mengir, Vahdet Erdoğan ve Erdem Koçoğlu gibi isimler de katıldı. Çıraklık mesleki eğitim kursları öğretmenlerinin de katıldığı yemekte görüş, düşünce ve önerilerini dile getiren katılımcılar hayli ilginç fikirler sundu. Gecede bir selamlama konuşması yapan Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı, toplumun tüm katmanlarına ve meslek erbaplarına ayrı bir önem ve değer verdiklerini ifade etti.

akcekahi1Herkesin illa ikinci bir meslek sahibi olması gerektiğine işaret eden Başkan Kırıcı, çocuklarımızı bu noktada iyi eğiterek üretici işgücüne kazandırmamız gerektiğine vurgu yaptı. Çekmeköy’de tüm esnaf ve sanatkarlarla her zaman yakın diyalog içerisinde olduklarını da kaydeden Başkan Kırıcı, “Sizlerin istek ve talepleri bizim için her zaman önemlidir. Çünkü biz Ak Parti iktidarı olarak hizmet çizelgemizi halkımızın istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz” şeklinde konuştu. Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız da esnaf ve sanatkarına önem vermeyen toplumların geri kaldıklarına işaret ederek, Ahilik kültüründen gelen bu toplumun her zaman esnaf ve sanatkarına sahip çıktığını söyledi.

Reklamı Geç