Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ ÜSKÜDAR İLÇE BAŞKANI HALİT HIZIR SAHADAN HİÇ KOPMADI..

Sürekli halkın içinde olan

Sürekli halkın içinde olan Ak Parti İlçe Başkanı Halit Hızır, Üsküdarlılarla kurduğu diyalog bağlarını güçlendirmeye devam ederek 7 Haziran’dan 1 Kasım’a üst üste geçirdiği iki seçime rağmen enerji ve performansından hiçbir bir şey kaybetmediğini gösteriyor. Uncular Caddesi’nde esnaf ziyareti yapan Başkan Hızır’ın alkol satan mekanları es geçmemesi ise diğer ilçe başkanlarına örnek nitelikteydi…

uskudar ak parti saha 137 Haziran’dan 1 Kasım’a üst üste iki seçim dönemi geçiren ve oldukça sıcak yaz günleri yaşayan Ak Parti Teşkilatları, Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır’ın bitmeyen saha enerjisine tanık oluyor. 1 Kasım başarısının ardından teşkilatı ve yönetimiyle birlikte sahadan hiç kopmayan Başkan Halit Hızır, ziyaret ettiği Emekliler Derneği’nde seslendiği Üsküdar’ın emektarlarına; “Her zaman buradayız ve birlikteyiz” mesajı verdi.

uskudar ak parti saha 9İkinci Bahar Kahvesi adı verilen Emekliler Derneği Başkanı Fatma Önerge ve ekip arkadaşlarını ziyaret eden Başkan Halit Hızır, Ak Parti iktidarı olarak hizmet sevdalarının devam edeceğini bir kez daha ifade etti. Emekli vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Hızır, toplumun tüm kesimleri ile kucaklaşmaya devam ettiklerini ve halkın emanetini en iyi şekilde değerlendirmeyi sürdüreceklerini kaydetti.

uskudar ak parti saha 8Yerel bazlı çalışmalara da değinen Hızır, Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de sürekli halkın için olduğunu ve milletin dertlerine çareler bulduğunu kaydetti. Hiçbir ayrım yapmaksızın, laf değil icraat ürettiklerini kaydeden Başkan Hızır, “Siz milletimizin bize olan destek ve güvenini boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

uskudar ak parti saha 10Başkan Hızır’ı çeşitli sorular yönelten Üsküdar’ın emekçileri de Ak Parti’li bakan ve milletvekillerinin belirli aralıklarla kendilerini ziyaret edip isteklerine kulak vermelerini talep etti. Dernek Başkanı Fatma Önerge ise son derece halisane duygularla kurulan Emekliler Kahvesi’nin Üsküdar’ın nezih havasına uygun bir yer haline geldiğini söyledi ve çalışmalarında destek olan yerel yöneticilere teşekkür etti.

uskudar ak parti saha 3Ziyaretin ardından Uncular Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Halit Hızır, ‘Hayırlı İşler’ dilediği işyerlerine tek tek girerek vatandaşın kendilerinden istek ve taleplerini dinledi. Alkollu içki satan yerleri de es geçmeyen Başkan Hızır, buralara da girerek mekan sahipleri ve müşterilerle ayak üstü bir süre sohbet etti. Market ve fırınlarda işyeri sahipleri ve müşterilerle kısa süreli sohbetler eden Hızır, sokakta karşılaştığı vatandaşların da elini sıkarak kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

uskudar ak parti saha 2

uskudar ak parti saha 6

uskudar ak parti saha 4

uskudar ak parti saha 5

uskudar ak parti saha 11

uskudar ak parti saha 7

Reklamı Geç