Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ ÜSKÜDAR TEŞKİLATI MUHTAR VE AZALARLA BULUŞTU..

Ak Parti Üsküdar İlçe

Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır: “Karanlık güçler harekete geçmeye başladı. Ancak siz muhtarlarımızla, mahallelerimiz emin ellerde”

akuskmhtr1Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Muhtar ve Azalarıyla İstişare toplantısı, Üsküdar Sosyal Tesisleri’nde yoğun katılımla gerçekleşti. Toplantıya Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Sinan Arabacı, Ak Parti Üsküdar İlçe Başkan Yardımcıları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Mahalle Muhtarları ve Azaları katıldı. Toplantıda konuşan Ak Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, muhtarlara seçimlerde büyük görev düştüğünü vurguladı ve şöyle konuştu:

akuskmhtr3“Muhtar deyince aklıma dedem gelir. Senelerce muhtarlık yaptı. Muhtarlığın ne kadar zorlu bir iş olduğunu biliyorum. Mahallenin doktoru, bekçisi, savcısı, hasta bakıcısı kısacası bulunduğu mahallenin her şeyi olmak zorundadır. Muhtarlık zordur, hizmet adına çok zor bir görevdir. Ama muhtarlarımızın mahallenin bütün sorunlarını çözeceğine eminiz. Seçimlere giderken ülkemizin huzurunu bozmak, kaos yaratmak için savcı olayı ve İstanbul Emniyetine silahlı saldırılarıyla düğmeye bastılar. Ancak bizim birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz mahallelerimizi kimse karıştıramaz çünkü bizim muhtarlarımız uyanıktır. Gece gündüz görev başındadır. Bu yüzden bizim içimiz çok rahat.”

akuskmhtr2Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise “Muhtarlarımız gerçekten tam demokrasiyle seçilmiş mahallelerimizin güvenini kazanmış insanlardır. Muhtarlık zor iştir. Elinizde bütçe yok, çalışanınız yok gerçekten çok zor. Muhtarlarımızla karşılıklı kardeşlik ilişkisi kurduk ve böyle çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. Bizim arzumuz, siz kıymetli muhtarlarımız ile birlikte bu toplantıları bu istişareleri kuvvetlendirmektir. İnşallah yeni yapılacak Belediye binamızda siz sayın muhtarlarımıza güzel bir ofis bir çalışma odası yaptıracağız” şeklinde konuştu.

akuskmhtr4

akuskmhtr5

 

Reklamı Geç