Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Artık refahın vakti geldi, son üç gün haydi Çekmeköy..”

Siyasetin son zamanlardaki yükselen

Siyasetin son zamanlardaki yükselen trendi Yeniden Refah Partisi, 31 Mart seçimlerine sayılı gün kala saha çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çekmeköy’de yerel seçime iddialı şekilde hazırlanan Yeniden Refah Partisi Belediye Meclis Üyesi Adayı Veysel Tuna, “Artık refahın vakti geldi. Son üç gün. Haydi Çekmeköy” diyerek destek çağrısında bulundu..

Yeniden Refah Partisi Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Adayı Veysel Tuna, 31 Mart seçimlerinin Çekmeköy için önemine vurgu yaparak; “Milli görüş anlayışını yeniden hakim kılmak, 1994 ruhunu yaşatmak ve ahlaklı belediyecilik için Çekmeköylü tüm vatandaşlarımızı Yeniden Refah hareketine destek vermeye davet ediyorum Çekmeköy’de refahın vakti geldi. Haydi Çekmeköy” dedi.

Son üç gün uyarısı yapan Veysel Tuna, “Çekmeköylü hemşerilerimiz akın akın Yeniden Refah Partisi’ne geliyor ve bu durum da bizlere zaferin yakın olduğunu gösteriyor. Bu yoğun ilgi ve teveccühten dolayı tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Milletimizin bu gayreti ile inşallah adım adım iktidara yürüyoruz. Destek sizden gayret bizden. Refah gelecek, Çekmeköy’de yüzler gülecek. Çekilmek yok inadına Yeniden Refah” şeklinde konuştu.

Reklamı Geç