Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ATAŞEHİRLİ GENÇLERE SINAV ÖNCESİ MORAL DESTEĞİ..

Ataşehir Belediyesi’nin Gençlik Merkezlerinde

Ataşehir Belediyesi’nin Gençlik Merkezlerinde YGS’ye (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) hazırlanan öğrenciler,  Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde “Mahşer-i Cümbüş” isimli tiyatro oyununu izleyerek, sınav öncesi moral depoladı.

atasehir gençlere sınav morali 512 Mart 2017’deki YGS öncesi, Ataşehir Belediyesi Ferhatpaşa Gençlik Merkezi, Neşat Ertaş Kültür Evi, Ahmet Telli Çocuk ve Halk Kütüphanesi’nde sınavlara hazırlanan yüzlerce Ataşehirli genç, Türkiye’de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan oyunu kahkahalarla izledi. Gösteri öncesinde Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat öğrencilere destek konuşması yaptı.

atasehir gençlere sınav morali 3Tüm öğrencilere başarılar dileyen Başkan Battal İlgezdi şunları söyledi: “Sizler bizim için çok değerlisiniz, önemlisiniz. Hepinizin en iyi okulları kazanmanızı temenni ediyorum. Sizlerin varlığı, cumhuriyetin varlığıdır. Hep birlikte hem cumhuriyete hem Atatürk’e sahip çıkacağız. Bir taraftan da bilime sahip çıkacağız. Bu sebeple girdiğiniz sınavları kazanmanız gerekiyor. Bu sınavda ve hayatınızda gireceğiniz her sınavda başarılar kazanacağınıza inanıyorum. Sizlere ve ailelerinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.”

atasehir gençlere sınav morali 4Öğrencilere başarı dileyen CHP İl Başkanı Cemal Canpolat da, “Görülüyor ki Belediye Başkanımız burada çok güzel şeyler başarıyor. Sizlere bu sınava ve dolayısıyla geleceğe hazırlanmanızda yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

atasehir gençlere sınav morali 1

atasehir gençlere sınav morali 2