Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ GAYRİMENKUL ÖDÜLÜ SANCAKTEPE’YE..

Yaptığı yatırımlar ile İstanbul’un

Yaptığı yatırımlar ile İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen Sancaktepe Belediyesi, Gayrimenkul ve yapı tasarımı alanında bugünün ve geleceğin en iyi yapılarını belirleyen European Property Awards (Avrupa Gayrimenkul ödülleri) yarışmasında iki ödüle birden layık görüldü.

sancakodl8Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in öncülüğünde ilçede inşa edilen yeni belediye hizmet binası mimari alanda ve geçtiğimiz mayıs ayında hizmete giren Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi ise en iyi Kültür Merkezi olarak uluslararası öneme sahip ‘Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’ yarışmasında, ödül kazandı. Geçtiğimiz hafta içerisinde European Property Awards tarafından Londra’da düzenlenen ödül töreninde Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra, Başkan Yardımcıları Muhammed Ali Cankatar, Hamdullah Arvas ve Hasan Kamal da hazır bulundu.

sancakodl1Avrupa’nın en prestijli gayrimenkul ödülüne iki dalda birden layık görülmenin mutluluğunu ve haklı gurunu yaşadığını belirten Belediye Başkanı İsmail Erdem; “Avrupa’nın her noktasından yenilikçi ve alanında öne çıkan projelerin değerlendirildiği bu ödül töreninde Avrupa Gayrimenkul Ödülleri jürisinin çalışmalarımızı takdir ederek bizi 2 ödüle birden layık bulmalarından dolayı çok memnunuz. Sancaktepemiz için aldığımız her ödül bizler için ayrı bir mutluluk, gurur ve motivasyon kaynağı olacak Bu anlamda ödüllerimizi tüm Türkiye ile paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

sancakodl4Avrupa Gayrimenkul Ödülleri  (European Property Awards): Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (EPA), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla 1995 yılından bu yana düzenleniyor, Avrupa’daki ticari ve konut alanında yapılan projelere verilen EPA ödülleri, çeşitli kategorilerde en fazla puan alan projelere Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne (International Property Awards) katılma şansı da sunuyor.

sancakodl3Sancaktepe Belediyesi Yeni Hizmet Binası: Sancaktepe Belediyesi, doğa dostu, alışılmışın dışında yepyeni bir belediye binası inşa ettiriyor. Farklı mimari özellikleri olacak binada vatandaş daha hızlı ve kolay hizmet alacak. Abdurrahmangazi Mahallesi Sevenler caddesi üzerinde inşaa edilecek olan yeni belediye binası   30.000 metrekare kapalı alan, 70.000 metrekare yeşil alandan oluşuyor. Tüm birim müdürlüklerinin aynı çatı altında toplanmasıyla vatandaşa daha kolay, daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet verilmesi amaçlanıyor. Bina içinde toplam 600 kişilik bir konferans salonu bulunuyor.

sancakodl7Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi: Geçtiğimiz mayıs ayında hizmete giren prestij projelerden Dr.Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi içerisinde, 600 kişilik çok amaçlı konferans salonu, çift katlı otopark, öğrencilerimizin eğitim görebileceği bilgi evi ve  mutlu evler merkezi ile Sadece Yenidoğan Mahallesi’nin değil, ilçemizin ve hatta tüm İstanbul’un kültür ve sanat yaşamına hareket getirecek.

sancakodl6

sancakodl5

sancakodl2

 

 

 

Reklamı Geç