Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞBAKAN’DAN AK PARTİ ÜMRANİYE TEŞKİLATI’NA BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ..

Ak Parti İstanbul İl

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Danışma Meclisi’ne katılarak ilçe teşkilatlarına başarı alanlarına göre ödüllerini takdim eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz seçimlerde tüm sandıklarda müşahiti olan ve seçim mazbatasını 1. bölgede seçim sonuç sistemine en hızlı giriş yapan Ümraniye Teşkilatı’na 1.lik ödülü verdi.

ak umraniye odul 4Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği “İl Danışma Meclisi Toplantısı”na katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, yüzde 49 oyla, tarihindeki en büyük seçmen desteğiyle İstanbul’un, Türkiye çapındaki yüzde 49,5’luk oya en büyük katkıyı yaptığını, 1 Kasım demokrasi ve milli irade zaferinin gerçek odağı olduğunu ifade etti. Başbakan Davutoğlu, 1 Kasım seçim sonuçlarına katkıyı yapan İstanbul’a teşekkür etmek için toplandıklarını ifade ederek, başarılı ilçeleri ödüllendirdi.

ak umraniye odul 021Seçimlerde Ak Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, tüm sandıklarda müşahiti olan ve seçim mazbatasını 1. bölgede seçim sonuç sistemine en hızlı giriş yapan ilçe olarak, başarı plaketini ve 1.lik ödülünü almaya hak kazandı. Programa katılan Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu ve Belediye Başkanı Hasan Can, plaketlerini Başbakan Davutoğlu’nun elinden aldılar.

ak umraniye odul 5BAŞKAN ÇAKIROĞLU: “ZAFERE ULAŞANLAR ANCAK İNANANLARDIR”

Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, ödül sonrası yaptığı kısa değerlendirme; “İl Danışma meclisimizde, İstanbul ilçeleri arasında, Ümraniye teşkilatımız 7 Haziran seçimi sürecinde 1. Bölgede seçim sonuç sistemine en hızlı giriş yapan ilçe olmuştur. Dolayısıyla ilçe teşkilatımızın başarılarından dolayı plaketlerimizi Başbakanımız sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldık. Bu harika sonuçta emeği bulunan tüm teşkilat mensubu kardeşlerime ve ilçemiz seçmenine yürek dolusu teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Ödül törenine Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve İBB Başkanı Kadir Topbaş’ta katıldılar.

ak umraniye odul 2

ak umraniye odul 1

Reklamı Geç