Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN CAN’IN HEMŞEHRİ DERNEKLERİYLE BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR..

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, ilçedeki hemşehri dernekleri ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Hasan Can’ın bu seferki ziyareti Van Gürpınar Dayanışma Derneği’ne oldu. Başkan Can ve ekibini ağırlayan Vanlı hemşeriler yeni sürece destek sözü verdi..

ümraniye van gürpınar ziyaret 3Programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Küçükkapdan ve Maliki Ejder Batur, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik, Van Gürpınar Dayanışma Derneği Başkanı Şahin Akınay ile AK Parti Elmalıkent Mahalle Başkanı Mehmet Akagündüz ve Vanlı hemşehriler katıldı.

ümraniye van gürpınar ziyaret 1Van Gürpınar Dayanışma Derneği Başkanı Şahin Akınay ve Van Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Donat, programda tüm hemşehri derneklerine olduğu gibi kendi derneklerine yaptığı katkı ve destekleri için Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.

ümraniye van gürpınar ziyaret 4Ardından Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Çelik ve AK Parti Elmalıkent Mahalle Başkanı Mehmet Akagündüz de, referandum hakkında gündeme dair bir konuşma gerçekleştirdiler.

ümraniye van gürpınar ziyaret 6Daha sonra söz alan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, Ümraniye Belediyesinin yaptığı çalışmalardan ve İBB onayından çıkan 2B alanlarından bahsetti. Ardından 16 Nisan’daki referandumun önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

ümraniye van gürpınar ziyaret 2AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu da konuşmasında; yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminden bahsetti ve 16 Nisan’daki referandum süreci hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

ümraniye van gürpınar ziyaret 5Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; “2011 depreminde 7-8 araç yardım konvoyu ve 20 kişilik yardım ekibi ile Van Erciş’e gittik” dedi. Devletin, AK Partili Belediyelerin ve Ümraniye Belediyesi olarak Van’a yapılan yardımlardan da bahseden Başkan Hasan Can, kardeşlik ve birlik, beraberliğe vurgu yaptı. Yeni anayasa ile birlikte geçilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemini anlatan Başkan Hasan Can, 16 Nisan referandumunun önemini konu alan bir konuşma gerçekleştirdi.

ümraniye van gürpınar ziyaret 7


Reklamı Geç