Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN ÇİÇEKLİ’DEN YENİ BAŞKAN SAĞDIÇ VE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

Geçtiğimiz günlerde kongresini yaparak

Geçtiğimiz günlerde kongresini yaparak yeni başkan Musa Sağdıç ile değişim yaşayan Çekmeköy Erzurumlular Derneği’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Çekmeköy Sivas ve İlçeleri Derneği ÇESİDER Başkanı Soner Çiçekli ve yönetim kurulu üyeleri, dostluk, dayanışma, işbirliği ve yardımlaşma mesajları verdi.

Çekmeköy Erzurumlular Derneği’ne bir nezaket ziyareti gerçekleştiren Çekmeköy Sivas ve İlçeleri Derneği ÇESİDER Başkanı Soner Çiçekli ve yönetim kurulu üyeleri, yeni başkan Musa Sağdıç ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ diyerek başarı dileklerini iletti. Ekonomi gündeminden siyasal gelişmelere karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaret programında konuklarına teşekkür eden Erzurumlular Dernek Başkanı Musa Sağdıç, “Bu anlamlı ziyaretinizle bizleri mutlu ettiniz. Soner başkanıma ve siz değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum. Sivas’tan Erzurum’a, Edirne’den Kars’a 81 vilayet hepimiz bir ve beraberce kardeşiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Yerel manada ilçemiz adına her konuda fikir paylaşımı, diyalog, dayanışma ve yardımlaşmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek Erzurum gerekse diğer yöre ve yerel derneklerle istişare ve diyalog içerisinde olmaya, işbirliği ve dayanışma duygularını geliştirmeye devam edeceklerini kaydeden ÇESİDER Başkanı Soner Çiçekli, “Erzurumlular Derneği yeni başkanı Musa Sağdıç ve yönetimine görevinde başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlikten güç doğar mantığı ile Çekmeköy özelinde bölgemiz ve ülkemiz için her zaman biraraya gelip dayanışmayı büyütmeye hazırız. Kardeşlik temelinde çözüm odaklı anlayışla her sorunun üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz. Dostluk ve dayanışmamız daim olsun” dedi.

Reklamı Geç