Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN KILIÇ’TAN MALTEPELİLER’E YENİ YIL MÜJDESİ

Maltepe Bahadır Erdoğdu Zihinsel

Maltepe Bahadır Erdoğdu Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi belediye tarafından işletilecek. Müjdeli Haber, meclis oturumunda konuşan Başkan Ali Kılıç’tan geldi.

maltepe yeni yil müjdesi 1Maltepe Belediye Meclisi, 2016 yılının ilk toplantısını gerçekleştirdi.  yapıldı. Maltepe Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen Ocak ayı toplantılarının açılış konuşmasını yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Yeni yılın ilçemize, ülkemize ve dünyamıza barış getirmesini temenni ediyorum” dedi. İlçede yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Kılıç, yeni yılla birlikte belediyeye ait bazı tesislerin işletmesinin de belediye tarafından yapılacağı müjdesini vererek, şunları söyledi:

maltepe yeni yil müjdesi 2“Engelli çocuklarımıza ve ailelerine hizmet veren Bahadır Erdoğdu Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, bu yıldan itibaren Maltepe Belediyesi’nin tesisi olarak, Maltepe halkının hizmetine girecek. Maltepe Belediyesi’nin tesislerinin, Maltepe halkı tarafından en uygun ekonomik şartlarla kullanılması ana hedeflerimizden biri olacaktır. Yalçın Kızılay Kapalı Spor Salonu için de, böyle bir çalışmanın altına imza attık. Şimdi Bahadır Erdoğdu için çalışmalarımızı tamamlayıp, Maltepe halkına yakışır ve kamu yararını gözetecek şekilde hizmete sunacağız.”

maltepe yeni yil müjdesi 3İstanbul’daki 39. ilçe arasında yapılan yaşam kalitesi araştırmasında 26. sıradan 10. sıraya yükseldiklerine işaret eden Başkan Kılıç, altyapı, temizlik, kentsel dönüşüm, eğitim, sağlık, kültür, sanat, öğrencilere ücretsiz ulaşım, amatör spor kulüplerine yapılan yardımlar, kreş çalışmaları gibi konularda da bilgi verdi.

maltepe yeni yil müjdesi 4

Reklamı Geç