Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN TÜRKMEN’LE ÜSKÜDAR’DA DOLU DOLU 2 YIL..

Sadece 2 yılda 200

Sadece 2 yılda 200 eseri Üsküdarlı’ın hizmetine sunan Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, STK temsilcileri ve muhtarlarla buluştuğu gecede; “bu güzel şehre nefes vermek zorundayız” dedi.

uskudar iki yıl degerlendirme 1Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Mehmet Çakır Kültür ve Spor Merkezi’nde düzenlenen gecede muhtarlar, spor kulüpleri temsilcileri, vakıf başkanları ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. İlçenin sosyal ve kültürel çehresini değiştiren projelerin sunumunun yapıldığı etkinlikte Başkan Hilmi Türkmen, göreve geldiği günden beri yaptıkları hizmetleri ve ilçeye kazandırılan eserleri anlattı. Gecede ayrıca Üsküdar’da 2 yıl içinde vatandaşların hizmetine kazandırılan 200 eserin sunumu da gerçekleştirildi.

uskudar iki yıl degerlendirme 2Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar’da yaşayan herkesin Üsküdar’a hizmet etmesi gerektiğini belirterek yaptığı konuşmada, “Bizim bir sloganımız var. Üsküdar’da nefes alan Üsküdar’a nefes vermeli diye. Evet, gerçekten bu şehirde nefes alıyoruz, nefes vermek durumundayız. Görevimiz ne olursa olsun. Bir sivil toplumda yönetici olabiliriz, bir mahallede olabiliriz, meclis üyesi olabiliriz, belediye başkanı olabiliriz. Herhangi bir sade vatandaş olabiliriz hiç fark etmez. Madem ki bu şehirde nefes alıyoruz, bu güzel şehre nefes vermek zorundayız ve görüyorum ki bütün Üsküdarlılar bu nefes konusunda adeta birbiriyle yarışıyorlar. Bizler de Üsküdar Belediyesi olarak 2 yıllık süre içerisinde gece gündüz demeden sizlerin destekleriyle gerçekten Üsküdar’ımıza daha fazla değer neler katabiliriz düşünerek çalışıyoruz” dedi.

uskudar iki yıl degerlendirme 3Başkan Hilmi Türkmen, sorunların çözümü için vatandaşlara verdikleri sözleri yerine getirdiklerini belirterek, “Yıllardır çözülemez, bu işin çözümü yok dene bazı önemli projeleri de bazı önemli hizmetleri de hamdolsun başarmış durumdayız. Bunlardan bir tanesi bizim meşhur kronikleşmiş boğaz bölgesindeki imar-plan meselesi. Yıllardır konuştuk, o gün bugündür bu işler konuşuluyor. Her dönem belediye başkan adaylarımız, belediye başkanlarımız bu boğaz planlarını biz çözeceğiz, bu sıkıntılar ortadan kalkacak diye, biz hep vaat ettik, millete söz verdik. Ama değerli kardeşlerim gerçekten Allah’a hamd ediyorum ki bu işin sonuna geldik. Bu verdiğimiz sözün çözülmüş olmasının da bahtiyarlığını yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

uskudar iki yıl degerlendirme 4

Reklamı Geç