Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEM-BİR-SEN 7 NO’LU ŞUBE KARAKOÇ’LA YOLA DEVAM..

Sosyal sendikacılığın öncüsü olan

Sosyal sendikacılığın öncüsü olan BEM-BİR-SEN’in İstanbul 7 No’lu Şubesi, gerçekleştirdiği 4. olağan genel kurulunda mevcut başkan Niyazi Karakoç ve ekibine güven tazeledi.

bembirsenkngr5BEM-BİR-SEN İstanbul 7 No’lu Şube 4. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Ümraniye Belediyesi Cemil Meriç Gençlik, Kültür ve Eğitim Merkezinde büyük bir katılım ve coşkuyla yapılan kongrede 112 delegeden 111’inin oyunu alan Niyazi Karakoç ve ekibi güven tazeledi. Kongreye BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay, Ümraniye Belediye Başkan Vekili Mustafa Küçükkapdan, Ümraniye Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşcı ve ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı gibi STK başkanları, siyasi parti temsilcileri, birim müdürleri, delegeler ve çok sayıda davetli katıldı.

bembirsenkngr4Kongrede okunan İstiklal Marşı ve saygı duruşundan sonra sendikanın hazırlamış olduğu tanıtım filminin ardından protokol konuşmalarına geçildi. Şube Başkan Yardımcısı Sıtkı Uçar, sendikanın yapmış olduğu etkinlik ve çalışmalar hakkında bilgi vererek yeni dönemde birlik ve beraberlik içerisinde daha özverili ve gayretli bir şekilde hizmet edeceklerini belirtti.

bembirsenkngr8Şube Başkanı Niyazi Karakoç açılış konuşmasında; İHH (uluslararası insani yardım kuruluşu) organizasyonunda gitmiş olduğu Afrika’lı yetimlere götürdükleri yardımları ve yaşadıklarını paylaşması salonda bulunanlara duygulu anlar yaşattı. Karakoç, görev süreleri içerisinde elde ettikleri kazanımların yanı sıra ülkemizin son yıllardaki yükselişin ve performansını değerlendirdi. Karakoç, Kongrenin kardeşlik havası içerisinde geçmesinin sebebi ortaya koydukları birleştirici ve saygınlık içerisinde hareket etmelerinin bir sonucu olduğunu söyledi.

bembirsenkngr9Ümraniye Belediye Başkan Vekili Mustafa Küçükkapdan yaptığı konuşmada, kongrenin hayırlara vesile olmasını diledi. “Bizler, sendika yönetimi ile uyum içerisinde çalışıyoruz” diyen Başkan Küçükkapdan, “Sendikanın yapmış olduğu etkinlikleri yakından takip ediyoruz. Gerek üyelerinin haklarını savunmada gerekse toplumsal olaylarda göstermiş oldukları çalışmaları takdire şayandır” dedi.

bembirsenkngr7BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay ise şöyle konuştu; “Bizim sendikal hareketlerimizde kavga, gürültü olmaz. Kongrelerimiz bugün olduğu gibi hep şölen havası içerisinde gerçekleşir. Bugün burada her şeyi ile mükemmel hazırlanmış bir kongre görüyorum. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bizler, Demokrasi söylemini tam anlamıyla ortaya koyan bir teşkilatız.

bembirsenkngr6Bu kongre süreçlerinde genel merkez olarak hiçbir il ve şube başkanlıklarımızın delege seçimlerine katılıp müdahil olmadık. İstiyoruz ki, üyeler kimi istiyorsa onu seçsin. Doğru olan da budur. Bugün burada ortaya koyduğunuz kardeşlik atmosferi teşkilatımızın misyonuna uygun ve takdire şayandır. Gerek geçmişte görev yapan yönetim gerekse yeni seçilecek olan yönetimi şimdiden tebrik ediyorum.”

bembirsenkngr14Genel Merkezin etkinliklerine de değinen Turbay, “7 No’lu Şubenin 4. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi. Daha sonra denetim ve faaliyet raporlarının okunup oylanmasının ardından seçimlere geçildi. Kongreye katılım sağlaya 112 delegeden 111’inin oyunu alan Niyazi Karakoç ve ekibi güven tazelemiş oldu. Kongre, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

bembirsenkngr13

bembirsenkngr15

bembirsenkngr10

bembirsenkngr11

bembirsenkngr12

bembirsenkngr1

bembirsenkngr2

bembirsenkngr3

bembirsenkngr16

Reklamı Geç