Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEYKOZ’DA 07.07.2017 HEYECANI..

Beykoz, nikâhlarını 07.07.2017 tarihiyle

Beykoz, nikâhlarını 07.07.2017 tarihiyle unutulmaz kılmak isteyen 28 çiftin heyecanına şahitlik etti. Beykoz’da nikâhlanan çiftler için keman ve gitar eşliğinde romantik bir tören hazırlandı.

Beykoz Belediyesi evlendirme şefliğinde 07.07.2017 yoğunluğu yaşandı. Evliliklerini 07.07.2017 tarihine denk getiren 28 çiftin keman ve gitar eşliğinde nikâhları kıyıldı. Sabah saatlerinde başlayan nikâh işlemleri için salonu dolduran çiftler bu özel günün anısını aileleri ve sevdikleriyle paylaştı.

Nikâhları kıyarak yeni evli çiftlere mutluluklar dileyen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Çiftlerin sevgi ve saygı içerisinde mutlu bir ömür geçirmelerini temenni ederim. 07.07.2017 tarihi güzel bir zaman. İyi günü de kötü günü de omuz omuza olun. Çocuk evliliğin meyvesidir. Beykoz’un nüfusunun artmasını diliyorum. Her şeyden önce birlikteliğiniz sağlık, sıhhat ve huzur içerisinde devam etsin. Evliliğiniz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Nikâhları kıyılan çiftler evlilik cüzdanlarını alarak sevinçlerini aileleriyle paylaştı. Beykoz Belediyesi tüm çiftlere günün anısına isimlerine yazılmış özel bir kalem, aile içi iletişim kitapları ve gül hediye edildi.

Reklamı Geç