Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEYKOZ’DA EN İYİ FOTOĞRAFÇILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ..

Beykoz Belediyesi tarafından 52.

Beykoz Belediyesi tarafından 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet turu kapsamında düzenlenen “52.  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Beykoz Etabı” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

beykoz odul 1Organizasyonu en iyi anlatan fotoğrafın seçildiği yarışmada birinciliği  Okan Özdemir, ikinciliği Soner Eker ve üçüncülüğü ise Kenan Demir kazandı. Mansiyon Ödülünü ise Gencebay Gür aldı. Birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye ise 500 TL ödül verildi. Ödül töreni için İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve İstanbul Belediyeleri Fotoğrafçıları ve Kameramanları Platformu (İSFOKAP) üyeleri katıldı.

beykoz odul 1Fotoğrafçıları kutlayan ve ödüllerini takdim eden Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade ederek  ilçenin adını duyuracak yarışma organizasyonlarına devam edeceklerini söyledi. Gecenin sonunda yarışmaya katılan gazeteciler ve davetlilerle birlikte aile fotoğrafı çekildi. Yarışmada dereceye girenler şöyle; birinci Okan ÖZDEMİR, ikinci Soner EKER ve üçüncü Kenan DEMİR. Mansiyon: Gencebay GÜR

beykoz odul 3

beykoz odul 4

beykoz odul 5

beykoz odul 6

Reklamı Geç