Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BEYKOZ’DA GAZİLER KÖPRÜSÜNÜ GAZİLER AÇTI..

Beykoz Belediyesi tarafından Göksu’da

Beykoz Belediyesi tarafından Göksu’da yapımı tamamlanan,  15 Temmuz Gaziler Köprüsü ve bağlantı yolları hizmete girdi. Göksu, Yenimahalle ve Göztepe’yi bir birine bağlayan köprüyle ulaşıma alternatif, hız ve kolaylık geldi.

beykoz gazi köprüsü acilisi 6Köprüye 15 Temmuz’da vatan uğruna şehit olmayı göze alarak yola çıkan ve gazilik mertebesine erişenlere ithafen 15 Temmuz Gaziler Köprüsü adı verildi. Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan,  bağlantı yolları ve dere ıslahıyla birlikte 3 milyon 100 bin TL’ye mal olan köprünün tamamı belediye bütçesinden karşılandı. 1 yıl gibi kısa bir sürede hizmet açılan köprü 12 metre genişliğinde ve 17 metre uzunluğuna inşa edildi. Köprünün her 2 tarafına 1,50 metre genişliğinde yaya geçidi yapıldı.

DCIM100MEDIADJI_0060.JPG

Köprünün açılışı Beykoz Kaymakam Vekili Şile Kaymakamı Salih Yüce, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları  Salim Öztürk, M.Hanefi Dilmaç, Mahmut Gülbasar, Muharrem Kaşıtoğlu, meclis üyeleri, muhtarlar, STK ve Siyasi Parti  temsilcileri  şehit ve gazi aileleriyle mahalle sakinleri katıldı. Beykoz Kaymakam Vekili Şile Kaymakamı Salih Yüce, köprülerin ulaşımın en önemli araçlar olduğunu vurgulayarak, köprü yapımında emeği geçenlere ve Başkan Çelikbilek’e teşekkür etti.

beykoz gazi köprüsü acilisi 3Başkan Çelikbilek: “Beykozlulara Ne Yapsak Azdır”

Başkan Yücel Çelikbilek, “Yapımını büyük bir hızla tamamladığımız Göksu Köprüsü’nü Beykozlu hemşehrilerimin hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İnsanlara iyilik yapmanın bir yöntemi de yol yapmaktır. Biz de bu yolları yaptık. Bu bir sevda işi. Göksu deresinin kenarında oturanların ulaşımda zorluk yaşadıklarını biliyorduk. Buraya gerekli olan köprüyü yapmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Beykozlulara ne yapsak azdır. Belediye olarak Beykozlulara katkımız sürecek. Yeter ki iyi işlerimizde yanımızda olun” diye konuştu.

beykoz gazi köprüsü acilisi 5Konuşmaların ardından 15 Temmuz gazileri ve protokol üyeleriyle birlikte kurdela kesimi yapıldı. Ardından Başkan Çelikbilek, aracıyla birlikte köprüden geçti.

DCIM100MEDIADJI_0051.JPG

beykoz gazi köprüsü acilisi 2

beykoz gazi köprüsü acilisi 1

Reklamı Geç