Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BİNALİ YILDIRIM, NEVMEKAN SAHİL’DE..

Üsküdar Belediyesi tarafından yaptırılan

Üsküdar Belediyesi tarafından yaptırılan ve tüm İstanbulluların hizmetine sunulan Nevmekân Sahil çok özel bir konuğu ağırladı. Bir dönem Türkiye Cumhuriyeti 27. Başbakanlığı görevini üstlenen ve halen Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı görevini yürütmekte olan Binali Yıldırım, Üsküdar Şemsipaşa’daki Nevmekân Sahil’i bir ziyarette bulundu.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek tarafından karşılanan Binali Yıldırım, öncelikle yeni yaptırılan ve millet kıraathanelerinin en güzel örneklerinden biri olarak kabul edilen Nevmekân Sahil’i gezerek bina ve içindekilere ilişkin bilgi aldı. TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türkiye’de kütüphane anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiren Nevmekân Sahil’de yer alan on binlerce kitaptan bazılarına bakarak içeriklerini gözden geçirdi.

Yıldırım ziyareti sırasında Nevmekân Sahil’de bulunan vatandaşlar ve gençler sık sık sohbet etme imkânı buldu. Özellikle gençlere geniş vakit ayıran Binali Yıldırım, onlarla Nevmekân Sahil ve günlük konular üzerine sohbet etti. Ayrıca, Nevmekân Sahil’deki ailelerle de konuşan Yıldırım, bir bebeği kucağına alarak onu sevdi.

Reklamı Geç