Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BİNLERCE ÜSKÜDARLI, ANKARA’YA AKACAK..

AK Parti Üsküdar İlçe

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, “110 bin üyemizin bulunduğu Üsküdar’dan binlerce teşkilat mensubumuz, 21 Mayıs’ta yapılacak 3. olağanüstü kongremize katılmak için talepte bulundu” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin yeniden genel başkanı olacağı 21 Mayıs’taki 3. olağanüstü kongrede AK Parti Üsküdar rüzgârı esecek. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı Ankara Arena’da yapılacak olan kongreye 20 otobüs dolusu teşkilat mensubuyla katılacak. Kongre çalışmalarıyla ilgili bilgi veren AK Parti İlçe Başkanı Halit Hızır, “Genel merkezimiz bizden 8 otobüsle gelmemizi istedi. Ancak teşkilat mensuplarımızın yoğun ilgisi açık söylemek gerekirse 8 otobüse sığmadı. 12 otobüs daha ilave etmek zorunda kaldık. Kongreye toplam 20 otobüs dolusu teşkilat mensubumuzla katılım sağlayacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden genel başkan olmasından AK Parti Üsküdar İlçe teşkilatının büyük bir heyecan duyduğunu belirten Hızır, “Sayın Cumhurbaşkanımızın partimizin yeniden kaptan köşküne oturacak olması, diğer teşkilat mensuplarımız gibi bizleri de çok sevindirmiştir. Ankara’ya 8 otobüsle gidileceğini duyurduğumuzda gençlik kollarımız ve kadın kollarımız dahil olmak üzere tüm teşkilatlarımızdan yoğun bir istek geldi. 110 bin üyemizin bulunduğu Üsküdar’dan binlerce teşkilat mensubumuz Ankara’ya gitmek istedi” diye konuştu.