Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Botek’e “Yılın Global Alliance İş Ortağı Ödülü”

Schneider Electric 2022 Global

Schneider Electric 2022 Global Alliance İş Ortağı Programı Excellence Ödülleri açıklandı; BOTEK Otomasyon’a “Schneider Electric 2022 Global Alliance İş Ortağı Ödülü” verildi..

Las Vegas (ABD) – 17 Ekim 2022 – Enerji yönetimi ve otomasyonunun dijital dönüşümü alanında dünya lideri Schneider Electric, endüstriyel dijitalleşme alanında öne çıkan yenilikçi inisiyatif, hizmet ve başarıların kutlandığı ve her yıl düzenlenen bir yarışma olan Global Alliance Excellence Ödülleri‘nde 2022’nin kazananlarını duyurdu. Las Vegas’ta gerçekleştirilen törende, Eğitim ve müşteri kazanımlarındaki sıra dışı büyüme potansiyelinden dolayı Botek Otomasyon yılın en önemli ödülü olan “Yılın Global Alliance İş Ortağı Ödülü”ne layık görüldü. Botek adına ödülü İcra Kurulu Üyesi Ömer Yetkin Özbak aldı.

Botek Otomasyon Ödüle Doymuyor

Schneider Electric’in dünyadaki 5 IAD Master Partnerinden biri olan Botek Otomasyon, 2019 yılında Paris’te “Yılın Global Alliance İş Ortağı” ödülü ve 2022 yılında Dubai’de “En Yüksek Satış Hacmi Artışı” ödülünü aldı. Son olarak yine 2022’de Las Vegas’ta “Yılın Global Alliance İş Ortağı” ödülünü alarak başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Schneider Electric’in yıllık Global Alliance İş Ortakları konferansında toplam 16 ödül verildi. Türkiye’den ödül alan tek firma ise Botek Otomasyon oldu. Alliance iş ortaklarının çeşitli bölümlerden uluslararası temsilcilerini bir araya getiren konferans Schneider Electric Kuzey Amerika İnovasyon Zirvesi ile birlikte gerçekleştirildi.

Reklamı Geç