Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇALIŞAN GAZETECİLER ÜSKÜDAR’DA BULUŞTU

Üsküdar Belediyesi, ‘10 Ocak

Üsküdar Belediyesi, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ulusal ve yerel medyada görev yapan gazetecileri, Boğaziçi Yaşam Merkezinde   ağırladı. Katılımın hayli yoğun olduğu gecede Başkan Hilmi Türkmen, yemeğe katılan gazetecilerin  masalarını ziyaret ederek gazeteciler  gününü tebrik etti.

uskbasinagr2Karşılıklı  sohbet ortamında geçen gecede günün anlamı için bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen “Basınımızın ve gazete camiamızın çok değerli mensuplarıyla bir akşam yemeğinde buluşup günlerini kutlamak istedik. Sağ olsunlar bizleri yalnız bırakmadılar. Birlikte hem bir sohbet hem akşam yemeğinde buluşmuş olduk. Bu vesile ile “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi. Aynı zamanda kendisi de tecrübeli bir gazeteci olan Üsküdar Belediyesi Basın Yayın Müdürü Cüneyt Bitikçioğlu da 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayan kısa bir selamlama konuşması yaptı.

uskbasinagr3Konuşmasında gazeteciliğin zor yönlerine değinen Başkan Hilmi Türkmen, “ Çok zor şartlarda çalışan Gazetecilerin bu anlamlı günü çalışma koşullarının iyileştirilmesi anlamında bir fırsat olsun.  Gazetecilerimiz, basın mensuplarımız sadece kendileri için değil, bir ülke için, şehir için, dünya için önemli görev, vazife ifa ediyorlar ve bu vazifelerini yaparken gözlerini hiçbir problemden sakınmadan, adeta hayatlarını tehlikeye atarak çok ciddi bir iş yapıyorlar. Ben bu gün dolayısı ile tüm dostlarımın hem gününü kutluyorum, hem de onlara sağlıklı başarılı bir yıl ve meslek hayatı diliyorum” dedi.

uskbasinagr4Üsküdar Belediyesi’nin organize ettiği davette yemekler yenilip hoş sohbetler yaşandı. Hatta  birbirini uzun zamandır göremeyen gazeteciler  bir araya gelerek hasret giderdi.Gecenin sonunda Başkan Hilmi Türkmen, Boğaziçi Yaşam Merkezi önünde gazetecilerle toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirerek katılımları için teşekkür etti.

uskbasinagr1

Reklamı Geç