Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY AMATÖR SPOR KULÜPLERİ DESTEKLEME DERNEĞİ START VERDİ..

Çekmeköy’ün kulüpler birliği olarak

Çekmeköy’ün kulüpler birliği olarak faaliyet gösterecek olan Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği resmi kuruluşunu tamamladı ve kurucular kurulu ile ilk toplantısını gerçekleştirerek start verdi.

Çekmeköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği (Kulüpler Birliği), resmi kuruluşunu tamamlamasının ardından yaptığı ilk kurucular kurulu toplantısıyla start verdi. Kurucu Başkan Sıtkı Aydemir, “Kuruluş aşamasını tamamladık şimdi önümüzde yapılanma süreci var ve akabinde ise tüzüğümüz gereği bu birliği olağan genel kurula götürerek ayaklarının üzerinde duracağı sağlam bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Çekmeköy Kulüpler Birliği’nin kuruluşu hakkında yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “10.05.2023 tarihi itibariyle ilçemizde Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği (Kulüpler Birliği) resmi olarak kurulmuştur. Kuruluş aşamasında emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyor ilçemize ve spor ailemize hayırlı olmasını diliyoruz. Kuruluş aşamasında olabildiğince sporun bütün bileşenleri ile görüşmeler yapılmış büyük bir konsensüsle, düşüncesi sadece spor olan enerjisi yüksek pozitif düşünen ve bu sürece katkı sunacağına inandığımız bir kurucular kurulu oluşturulmuştur. Kurucular kurulu üyeleri arasında yapılan görev dağılımından da görüleceği gibi var olan bütün spor branşları bir bütün olarak düşünülmüş olabildiğince kapsayıcı bütün tabana yayılmayı esas almıştır.

KURUCULAR KURULU

S.No ADI SOYADI GÖREV ALAN
1 Sıtkı AYDEMİR Başkan
2 Sevim SERBEST Başkan Yrd.
3 Ezgi TEPEBAŞI Binicilik ve Ata Sporları
4 Aydın DURSUN Futbol Şube Sorumlusu
5 Fikret TAŞDEMİR Salon Sporları Sorumlusu
6 Murat ALTUN Finans ve İletişim Sorumlusu
7 Kenan BAYLAN Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

PROJELER

1- Altı ay sonra şeffaf katılımcı demokratik güvenli bir şölen iklimi halinde herkesin kendini içinde bulabileceği olağan genel kurul yapılmasını sağlamak.
2 – Spor bileşenlerinin ortaklaştıkları spora dair sorunları raporlaştırıp çözüm yolları bulmak
3 – Kulüplerin gelirlerini artırıcı kaynaklar temin etmek
4-Tesis ve altyapı eksikliğini gidermek amacıyla projeler geliştirmek
5 – Öteden beni kulüplerimizi maddi ve manevi yönden destekleyen başta Belediyemiz olmak üzere diğer kurumlarla ilişkiler geliştirmek
6 – Kulüp Başkanlarımızdan gelecek olan sorunlara çözümler üretmek olacaktır.

Olağan genel kurulun yapılacağı tarihe kadar bütün spor kulüplerimizin Birliğe üye olmaları için gerekli işlemlerini başlatmaları ve Kurucular kurulumuza yardımcı olmalarını bekliyor saygılarımızı sunuyoruz.”

Reklamı Geç