Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY ANADOLU SPOR KULÜBÜ’NDEN SİPAHİ’YE TAM DESTEK..

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye

Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avi Sipahi,  Çekmeköy Anadolu Spor Kulübü’nün davetlisi olarak kulübü ziyaret etti. Spor hocaları, sporcular ve aileleriyle bir araya gelen Sipahi’ye seçimlerde tam destek sözü verildi.

Dünya şampiyonu genç kız Sipahi’yi karşıladı: Boks Milli Takımı Antrenörü Fikret Taşdemir ve dünya şampiyonu sporcumuz Büşra Işıldar tarafından karşılan Demokrat Parti Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Hüseyin Avi Sipahi’nin gençlere, spora, sanata ve öğrencilere verdiği desteği bildikleri için Sipahi’yi kulüplerine davet ettiklerini belirten antrenör Taşdemir, “ 16 yaşında Büşra Işıldar kardeşimiz dünya şampiyonu olmasına rağmen maalesef ki  mevcut belediye başkanı tarafından değer görmedi. Çekmeköy’ün tanıtımı açısından da önemli bir başarıya imza atan diğer sporcularımız da keza aynı sorunla karşılaştı.  Sayın Sipahi, seçimi kazandığında bizim gibi kulüplerin ve sporcuların yanında olacağını biliyoruz. Davetimizi kırmayıp aramızda olduğu için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

“Spora ve gençlere desteğe devam edeceğiz” Sporcu aileleriyle de kulüpte bir araya gelen Sipahi, geçmişte yaptığı gibi sporculara, gençlere ve öğrencilere desteğinin devam edeceğini belirterek,”Mahallelerde, çocuklarımızın kötü alışkanlıklara bulaşmamasının en temel sebebi spor kulüplerinin gençleri sporla tanıştırması. Bizler de spor kulüplerine ve sporculara desteğimizi sürdüreceğiz. Dünya şampiyonu olan kardeşlerimize yapılan vefasızlığı da bir daha yaşattırmayacağız. Zaten projelerimiz arasında yer alan ‘Gençlere, çocuklara eğitim, spor, sanat anne, baba rahat’ çalışmamız da gençlere, spora, eğitime ve sanata verdiğimiz desteği gösteriyor. Birlikte çalışarak bu düzeni değiştireceğiz” dedi.

Görüşme sonrası sporcular ve antrenörler ile hatıra fotoğrafı çektiren Sipahi, daha sonra kulüp antrenörlerine ve sporculara davetlerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

Reklamı Geç