Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY BAHAR ŞENLİGİ BAŞLADI..

Çekmeköy Belediyesi’nin, İlçe Milli

Çekmeköy Belediyesi’nin, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliği ile organize ettiği Bahar Şenlikleri,  Özden Cengiz Anadolu Lisesi’nde yapılan kutlamalarla başladı. Açılış programına Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin, İlçe Garnizon Komutanı Hasan Kaymaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Gençlik ve Spor İlçe Müdür Muhammet Kılıç ve siyasi parti temsilcileri, meclis üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

cekmekoy bahar senlik 4Program, Özden Cengiz Anadolu Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu rock ve rap müzik gruplarının performanslarıyla başladı. Müzik gruplarının ardından sahne alan Ertopa Kafkas dans ekibi yaptıkları şovla alanda bulunanlardan büyük beğeni topladı. İlçedeki okullar bahar şenliklerinde futbol, badminton, voleybol, basketbol, tenis, santraç ve futsal gibi çeşitli spor dallarında toplamda 42 takım 3600 öğrenciyle mücadele edecek.

cekmekoy bahar senlik 3Programda öğrencilere seslenen Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, “Bu güzel şenliğin böylesi güzel bir ortamda yapılması bizim için büyük bir mutluluk. Ben bu güzel organizasyonda emeği geçen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve çalışma ekibine teşekkür ediyorum. Hangi alanda olursa olsun sporun güzelliklerini yaşamak son derece önemli. Bizler ilçemizde bunu yapmaya gayret ediyoruz. Beden ve ruh sağlığının yerinde olması geleceğe emin adımlar atan nesiller yetiştirmek bizler için mutluluk veren bir durum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

cekmekoy bahar senlik 5Alanda bulunanlara Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın selamını ileten Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Çetin, “İlçemizdeki tüm spor faaliyetlerine destek verdik ve vermeye devam edeceğiz. Bütün amacımız sağlıklı nesiller yetiştirmek. Gençlerimizin spor yapması için büyük bir gayret içerisindeyiz. Belediyemiz Spor İşleri Müdürlüğü’nün hazırladığı Bahar Şenlikleri’nde mücadele edecek tüm okul ve takımlarımıza Belediye Başkanımız Ahmet Poyraz adına başarılar diliyorum” dedi.

cekmekoy bahar senlik 2

cekmekoy bahar senlik 1

Reklamı Geç