Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çekmeköy Belediye Meclisi’nde Filistin’e destek çıkışı..

Çekmeköy Belediyesi meclis toplantısında

Çekmeköy Belediyesi meclis toplantısında partisi adına konuşan CHP Grup Başkanvekili Gülali Alagöz, kürsüye Filistin bayrağı asıp boynuna da kefiye takarak, “Yeter artık dursun akan bu kan” çağrısı yaptı. CHP’li Alagöz’e AK Parti ve MHP’den de destek geldi.

Çekmeköy Belediyesi Haziran ayı meclisi yapılan 2 oturumla tamamlandı.  Haziran meclisinin 2. oturumuna CHP Grup Başkanvekili Gülali Alagöz’ün yaptığı eylem damga vurdu.  Meclis konuşması sırasında Kurban Bayramı öncesinde akan kan dursun diyerek, meclis kürsüsüne Filistin Bayrağı asıp boynuna kefiye takarak meclisteki AK Parti ve MHP’ li meclis başkan vekillerini de kürsüye davet etti. Gülali Alagöz’ün bu eylemini tüm meclis üyeleri ve katılımcılar alkışlarla takdir etti.

Meclis kürsüsünden zulme dur diyen CHP Grup Başkanvekili Gülali Alagöz; “Kurban Bayramı öncesinde dileğimiz akan kanın bir an önce durmasıdır. Bizler de hep birlikte bu kürsüden emperyalizme karşı çıkan tüm dostlarımızla birlikte “Ne Amerika Ne Rusya,  Tam Bağımsız Türkiye” diyoruz.  AK Parti grup başkanvekili ve milliyetçi hareket partisi grup başkanvekillerimizi de  bu zulme hep birlikte dur demek için kürsüye davet ediyorum” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Fatih Sırmacı; “Gülali Bey’e göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Dünyanın neresinde olursa olsun bir mezalim varsa bunu en yüksek perdeden  dile getirmek hepimizin görevi. Filistin’de İsrail’in yapmış olduğu vahşete  karşı edilecek her kelamın söylenecek her sözün çok önemli ve değerli olduğunu düşünüyoruz.  Bu minvalde grup başkanvekilimize teşekkür ediyorum” dedi.

MHP grubu adına konuşan Cenap Yağmur; “Filistin davası hepimizin davası. İnşallah bayramdan önce bu kan kan durur” dedi.

Reklamı Geç