Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ARAÇ DESTEĞİ VERDİ..

Çekmeköy Belediyesi ilçedeki kamu

Çekmeköy Belediyesi ilçedeki kamu kurumları için tahsis ettiği araçları törenle teslim etti. Törende konuşan Başkan Ahmet Poyraz, “Kamu kurumlarımızın daha iyi hizmet edebilmesi için belediye olarak elimizden gelen tüm desteği veriyoruz” dedi.

cekmekoyaracteslim2Çekmeköy Belediyesi tarafından ilçedeki kamu kurumlarına tahsis edilen araçlar, düzenlenen törenle teslim edildi. Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, İlçe Emniyet Müdürü Hürol Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş ve belediye başkan yardımcılarının katıldığı törende anahtarlar kurum temsilcilerine takdim edildi. Belediye tarafından hazırlanan araçlardan; 1 tanesi kaymakamlığa, 7 tanesi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne, 1 tanesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve 1 tanesi de İlçe Müftülüğü’ne teslim edildi.

cekmekoyaracteslim1Törende konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “Devletin tüm kurumları iyi hizmet ettiği sürece şehrimiz daha da kalkınacak ve güzelleşecek. Kamu kurumlarımızın daha iyi hizmet edebilmesi için belediye olarak elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Bugün burada huzurumuz için canlarını ortaya koyan emniyet teşkilatı mensuplarımız da var. Bu vesile ile geçtiğimiz günlerde şehit olan polislerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim bizleri de onların şefaatine nail etsin. Gidecek başka yerimiz yok. Bu şehir, bu ülke bizim. Birlik ve beraberlik içinde yaşıyoruz. Yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

cekmekoyaracteslim4Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız da konuşmasında ilçe içindeki kurumların birbiri ile olan güçlü bağına dikkat çekerek şunları söyledi: “Biz burada bir aile sıcaklığı ve anlayışı içinde hizmet ediyoruz. Kurumların araç gereç ihtiyaçlarının karşılanması daha iyi hizmet için çok önemli. Bunun gibi birçok kuruma destek olan belediyemizin bu hizmetlerinin bilinmesini istedim. Tüm kurumlarımıza hayırlı olsun. Hayırlı işlere vesile olsun. İnsanlarımızın ilçemizde huzurla birlik içinde yaşamasını diliyorum.”

Reklamı Geç