Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY DEVLET HASTANESİ’NİN YENİ BİRİMLERİ HİZMETE AÇILDI

Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde hizmete

Çekmeköy Devlet Hastanesi’nde hizmete alınan Endoüroloji ve Taş Kırma Merkezi, Kaymakam Resul Çelik, Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Hastane Başhekimi Alpaslan Tanoğlu ve ilçe protokolünün katıldığı törenle hizmete açıldı.

Çekmeköy Belediyesi desteği ile Devlet Hastanesi’nde hizmete alınan Endroüroloji ve Taş Kırma Merkezi törenle hizmete girdi. Merkezin açılışı Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Soğuksu, İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Alpaslan Tanoğlu ve hastane doktorlarının katılımı ile gerçekleşti. Kaymakam Çelik ve Başkan Poyraz yeni merkezi gezerek Başhekim Tanoğlu’ndan vatandaşlara sunulacak hizmetler konusunda bilgi aldı.

Başkan Poyraz daha sonra Kaymakam Çelik ile birlikte, Çekmeköy Belediyesi tarafından hastanede yapımı tamamlanan 341 araç kapasiteli otoparkta asfaltı ve çizim çalışmalarını yerinde inceledi. Merkezin açılışında konuşmalarını yapan Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Zaman zaman hastanemizde gerekli yatırımları yapıyoruz. İstiyoruz ki tam kapasiteli, milletimize hizmet edecek, dua alacak noktaya gelsin. İnşallah bunu da sizin bu adımlarınız ile beraber hastanemizde başarmış oluruz. Bu hastanede emeğim çok. Yapılışında, projesinde… Neticede böyle güzel bir sağlık kuruluşunu Çekmeköy’e kazandırmaya bizlerde hasbelkader vesile olduk” dedi.

Reklamı Geç