Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY NECATİ ALKAN TESİSLERİ YENİLENDİ

Çekmeköy Belediyesi, zaman içinde

Çekmeköy Belediyesi, zaman içinde yıpranan Necati Alkan Spor Tesisleri’ni yeniledi. Bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra yeni faaliyet alanları da eklenen tesis Necati Alkan Spor ve Kültür Merkezi adıyla hizmet vermeye başladı.

cekmnctalkan4Yeni yüzüyle Aydınlar Mahallesi Yeşilyurt Caddesi’nde Çekemköylüleri misafir edecek olan tesis, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz tarafından açıldı. Başkan yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş’ın da katıldığı törende Başkan Poyraz, Taşdelenlilere müjdeler verdi. Öncelikle bu tesisin yapımında emeği geçen benden önceki yöneticilere teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Zamanla yıpranan binanın tamir ve tadilatını vatandaşlarımız ve mahalle halkından gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirdik. Tüm mahalle halkına ve Taşdelen’e hayırlı olsun. Taşdelen’deki dev yatırımlarda son aşamalara geldik. 550 kişilik salonu, mini bir nikah salonu, 200 araçlık otoparkı,  yemekli düğünler için salonu bulunan nikah sarayımız için son hazırlıklar yapılıyor. Bu ay içinde ilk nikahımızı kıyacağız inşallah. Cumhuriyet Mahallesi Kültür Merkezi’nin de inşaatı hızla ilerliyor. Orada da çok yakında mahalle sakinlerini misafir edeceğiz,” dedi.

cekmnctalkan3Metro Mahalle İçinden Geçecek

Başkan Poyraz, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş, toplu açılış töreninde detaylarını verecek ama ön bilgi olarak ben de metro ile ilgili yeni gelişmeleri vermek istiyorum. Madenlerden sonra Şile Yolu’ndan Taşdelen’e uzatılması planlanan metro hattı, mahalle içlerine alındı. Böylece Taşdelen bölgesine birkaç durak daha eklenerek tüm mahallelerin rahatça metrodan faydalanması sağlanacak,” dedi. Başkan Poyraz tesisin açılışını, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve mahalleli çocuklarla birlikte yaptı.

cekmnctalkan5

cekmnctalkan2

cekmnctalkan1

Reklamı Geç