Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKSİAD İLÇE PROTOKOLÜNÜ BAYRAMDA AĞIRLADI…

Başkan Erdal Albayrak yönetimindeki

Başkan Erdal Albayrak yönetimindeki Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği ÇEKSİAD, Kurban Bayramı özel programında ilçenin protokolünü biraraya getirdi.

ceksiadbayram2Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, İlçe Emniyet Müdürü Cevdet Hürol Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aktaş, Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Erdal Albayrak ve dernek yöneticileri, Müteahhitler Derneği Başkanı Yaşar Kıldan ve dernek yöneticileri, Ak Parti İlçe Başkan Adayı Rıza İmamoğlu ve bazı partililer, muhtarlar ve Çekmeköy’ün çok sayıda ileri gelenleri ÇEKSİAD’daki bayramlaşma programında biraraya geldi.

ceksiadbayram4Hoşsohbet ortamda süren bayramlaşma programında konuşan Kaymakam Cemal Hüsnü Kansız, bayramların birlik ve beraberlik açısından önemine vurgu yaptı. Kaymakam Kansız, Çekmeköy’ün modern kent ve amatör ruhla birlik ve beraberlik içerisinde yaşayan 207 bin nüfuslu güzel bir şehir olduğunu söyledi. ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak da bayramların güzelliğine vurgu yaparak, bizi birarada tutan manevi değerlerin başında bayramların geldiğini kaydetti.

ceksiadbayram6ÇEKSİAD olarak önümüzdeki aylarda gerçekleştirecekleri faaliyetlerin programlama aşamasında olduğunu da ifade eden Albayrak, “ÇEKSİAD bölgemiz için önemli bir kurum olma misyonunu gelecekte de sürdürecektir” dedi. Muhtarlar da görüş ve düşüncelerini dile getirerek ÇEKSİAD’ın bayramlaşma programından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

ceksiadbayram1

Reklamı Geç