Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKSİAD’IN HİZMET BAYRAĞI ALBAYRAK’TAN NEŞAT ZEYTİN’E GEÇİYOR..

Merkezi Çekmeköy’de faaliyet gösteren

Merkezi Çekmeköy’de faaliyet gösteren ülkemizin en etkin sivil toplum kuruluşlarından Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği ÇEKSİAD’da, mevcut başkan Erdal Albayrak’ın hizmet yarışı bayrağını Neşat Zeytin’e devretmesi ile yeni dönemin başlaması bekleniyor.

ceksikngreyndn5Kısa adı ÇEKSİAD olan Çekmeköy Sanayici İşadamları Derneği’nde hafta sonu yapılması beklenen kongre ile yeni bir dönemin başlayacağı sinyalleri veriliyor. Etkin ve başarılı sosyal sorumluluk projelerinin adeta merkezi haline gelen ÇEKSİAD’da Cumartesi günkü kongreyle 4. dönemin startı verilecek.

ceksikngreyndn2Dernek Kurucu Başkanı Bilent Dündar’ın ardından göreve gelen Abdullah Gelgeç’ten hizmet yarışı bayrağını devir alan ve iki yıldır da bu bayrağı başarı ile taşıyan mevcut başkan Erdal Albayrak’ın yerine derneğin önde gelen simalarından genç ve dinamik bir isim olan Neşat Zeytin’in başkan seçilmesi bekleniyor.

ceksikngreyndn3ÇEKSİAD yönetimi ve üyelerinin bugüne kadar olduğu gibi bu kongrede de tek isim üzerinde uzlaşarak Neşat Zeytin’in başkanlığı yönünde ortak karar aldığı gelen bilgiler arasında. Uzlaşı ve ortak hareket kültürünün hakim olduğu ÇEKSİAD Ailesi’nin bu kongre ile belirleyeceği yeni yönetimle gücüne güç katması ve yeni hedeflere yelken açması bekleniyor. Genç ve başarılı işadamı Neşat Zeytin’in de bu vizyona yakıştığı konuşuluyor…

Reklamı Geç