Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI ÜMRANİYE’Yİ ZİYARET ETTİ…

Çevre ve Şehircilik Bakanı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ümraniye’yi ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında Ümraniye Millet Bahçesi’ni gezen Bakan Kurum, millet bahçesinde karşılaştığı gençlerle voleybol oynadı. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile birlikte gençlerle bir süre voleybol oynayan Bakan Kurum, daha sonra elektrikli aracın direksiyonuna geçerek millet bahçesini dolaştı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, hafta sonu Ümraniye’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Ümraniye Millet Bahçesi’ne de giden Kurum, burada millet bahçesi ile ilgili Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’dan bilgi aldı. Millet bahçesinde gezerken voleybol oynayan gençleri gören Bakan Kurum, gençlerin arasına katıldı. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile birlikte oyuna katılan Bakan Kurum renkli görüntüler oluşturdu. Oyundan sonra bir hayli heyecanlandıkları görülen gençler ise, “Böyle bir sürpriz beklemiyorduk. Bizim için de güzel bir anı oldu” dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, gençlerle oynadığı voleybolun ardından elektrikli aracın direksiyonuna geçerek Ümraniye Millet Bahçesi’ni gezdi. Bu gezi sırasında vatandaşlar da Bakan Kurum’a yoğun ilgi gösterdi. Bakan Kurum daha sonra Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ile birlikte Tantavi Sosyal Tesisleri’ne geçti. Burada Bakan Kurum’a Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından Ümraniye’de yapılacak projelerle ilgili bir sunum yapıldı.

Reklamı Geç