Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP ATAŞEHİR TEK LİSTEYLE ALTINKAYNAK’A GÜVEN TAZELEDİ

Hafta sonu kongre heyecanı

Hafta sonu kongre heyecanı yaşayan ilçelerden birisi de Hakkı Kaynak başkanlığındaki CHP Ataşehir Örgütü oldu. Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde tek listeyle  3. olağan genel kurulunu coşkulu bir katılımla gerçekleştiren CHP Ataşehir Örgütü, mevcut başkan Hakkı Kaynak’a güven tazeledi.

chp atasehin kongre 2CHP Ataşehir Örgütü, tek listeyle gerçekleştirdiği kongresinde mevcut başkan Hakkı Altınkaynak’la ‘yola devam’ dedi. Zübeyde Hanım Öğretmenevi’ndeki kongreye; CHP Genel Başkan Yardımcısı, Yakup Akkaya, İstanbul Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi, Oğus Kaan Salıcı, Belediye Başkanı Battal İlgezdi, yardımcıları Abdullah Der, Hüseyin Hışman, İlhami Yılmaz ve Kalender Özdemir, çevre ilçe başkan ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, delegeler ve partililer katıldı.

chp atasehin kongre 4Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan kongrenin açılış konuşmasını Başkan Altınkaynak yaptı. Birlik ve beraberlik mesajları veren Altınkaynak; “Cumhuriyet Halk Partisi; devrimler ve aydınlık Türkiye demektir. Cumhuriyet Halk Partili olmak; devrimci olmak, değişime cesaret edebilmek ve değiştirebilmek demektir. Çağ değiştirecek güce ve devrim yapacak iradeye sahip olmak demektir. Bu devrimci ruh, Türkiye’ye yeni bir ufuk, Türk halkına ise yeni bir umut kazandıracaktır. Buna yürekten inanıyorum” dedi. CHP Ataşehir örgütü olarak 2008 yılından bugüne verdikleri mücadeleyi bütünlük içinde sürdürdüklerini kaydeden Başkan Altınkaynak; “Partimizin bayrağını her geçen gün yukarılara yaşıyoruz” dedi.

chp atasehin kongre 6Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi de kongrede yaptığı konuşmasında yerel yönetim olarak yaptıkları çalışmalara değindi. Mahallelerin imar planları, son dönede kendisi hakkında medyada çıkan iddialar ve CHP kurultayına dair açıklamalarda bulunan Başkan İlgezdi, kurultay öncesi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na da destek mesajı verdi.

chp atasehin kongre 7Kongre sonunda ise tek listeyle yapılan başkanlık seçimi vardı. Tüm delegelerin oyunu alan Başkan Hakkı Altınkaynak güven tazeledi. Altınkaynak, yaptığı teşekkür konuşmasında; “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da protokol ilçe başkanı olmadım ve olmayacağım da. Her zaman halkın içinde sokaklarda olmaya, yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

chp atasehin kongre 3

chp atasehin kongre 1

Reklamı Geç