Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP SANCAKTEPE İLÇE’DEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET..

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe

Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve ilçe yöneticileri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret ederek çeşitli konularda istişarelerde bulundular.

chp sancaktepe kartal ziyaret 4İlçe başkanlığına seçildikten sonra görevlendirdiği ekibiyle birlikte saha çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, ilçe örgütünün performans grafiğini yükseltmeye devam ediyor. Aynı zamanda meclis üyesi de olan Başkan Yeğin, gerek belediye meclisinde gündeme getirdiği konular gerekse sokakta vatandaşla kurduğu yakınlığı ile Sancaktepe’nin yararına olacak sorunlara el atıyor.

chp sancaktepe kartal ziyaret 3Bu noktada bölgedeki tüm yerel yöneticilerle yakın diyalog içerisinde olan CHP İlçe Başkanı Alper Yeğin, ilçe yöneticileri ile birlikte Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’ü ziyaret ederek bölgeye ilişkin çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Sancaktepe’de yaptıkları ve yapmayı planladıkları bazı çalışmaları Başkan Öz’e anlatan Alper Yeğin, önemli konulara temas etti. Kartal Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Ekber Şahin ve Meclis Üyesi Gökhan Yüksel’in de yer aldığı ziyarette Başkan Altınok Öz, Kartal’da hayata geçirdikleri projeleri anlattı.

chp sancaktepe kartal ziyaret 2Konuşmasında tarihin bilinmesi ve sahip çıkılması gerektiğine vurgu yapan Başkan Altınok Öz, dostluk ve kardeşlik içerisinde kültürleri yaşatarak, birlik ve beraberliği bozmayacak üniter yapının içerisinde beraberliğin devam edilmesi gerektiğini belirtti. Görüşmenin sonunda CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve İlçe yönetimi, Başkan Altınok Öz’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altınok Öz de konuklarına teşekkür etti.

chp sancaktepe kartal ziyaret 1

Reklamı Geç