Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP’den Ümraniye’ye sürpriz isim Nihal Mert!

31 Mart seçimlerine doğru

31 Mart seçimlerine doğru adaylık müracaatlarının devam ettiği Cumhuriyet Halk Partisi Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda sürpriz bir adaylık başvurusu geldi. Uzun yıllar Ümraniye Kaymakamlığı Yazı İşler Müdürlüğü görevinde ilçeye hizmeti bulunan Nihal Mert, CHP’den belediye başkan aday adayı oldu. Mert’in adaylık başvurusu parti tabanında heyecan yaratırken ilçe kamuoyunda geniş yankı buldu.

Belediye başkanlığı ve meclis üyeliği aday adayı başvurularının devam ettiği CHP Ümraniye İlçe Başkanlığı’nda 31 Mart seçimleri yoğunluğu devam ediyor. Ümraniye Kaymakamlığı’nda uzun yıllar ilçeye hizmeti bulunan Nihal Mert, “Artık yeter bu gidişatı hep birlikte değiştirmeliyiz” diyerek CHP’den Ümraniye belediye başkan aday adayı oldu. İlçe Başkanı Hakan Kızılelma’ya başvuru dosyasını teslim eden Mert’e partililer yoğun destek verdi. Mert’in sürpriz aday adaylığı ilçe kamuoyunda geniş yankı buldu.

“Bir bayan olarak biz bu yola çıktık. 22 yıl Ümraniye Kaymakamlığı’nda hizmet etmiş biri olarak artık yeter diyoruz” diyen Belediye Başkan Aday Adayı Nihal Mert, şunları söyledi: “Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş dostlar gelin bu gidişatı hep birlikte değiştirelim. Bu Nihal olur başka biri olur ama değiştirmek gerekiyor. Ümraniye’de Cumhuriyet Halk Partisi 30 yılın üstünde Rize’de başardığı gibi 44 yıl sonra başkanlığı almak istiyoruz artık. Kim aday olursa olsun tam destek olacağız. Rize’li bir kardeşiniz olarak bu yolda, yolum yolunuz olacak. Yolum, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet Halk Partisi olacak” dedi.

Reklamı Geç